На майдані Волі тимчасово змінили схему руху транспорту

Автор:     Опубліковано: 16 Лютого 2017 о 19:07    527 переглядів

До 22-го лютого, на час перебування в Архикатедральному соборі Нерукотворного образу Ісуса Христа, і правоохоронці, й інші відповідні служби працюють у посиленому режимі.

 ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради:

«Для забезпечення безпеки також і пасажирів, і власного транспорту, і пішоходів, прийнято рішення виконавчого комітету перекрити рух майдан Волі, вулицю Листопадову частково. На шість днів буде перекрито повністю. Забезпечуємо доступ всім бажаючим, які хочуть відвідати цей Нерукотворний образ».

Черга вірян простягається з майдану Волі до Архикатедрального собору. Рух на цій ділянці дороги тимчасово перекрили. За дотриманням заборони слідкують патрульні.

АНДРІЙ ПЕТРУК, начальник сектору безпеки дорожнього руху УПП у м. Тернопіль:

«Чергування буде здійснюватися цілодобово. Задіяні і піші наряди, і також екіпажі на транспортних засобах. Вони будуть здійснювати регулювання дорожнього руху, щоб не було заторів. Звичайно, відповідно через значну кількість транспортних засобів. Виставлено, відповідно, нові дорожні знаки. Старі, вони не будуть дійсні. Буде внесено зміни в організацію декількох вулиць».

 ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради:

«Вулиця Листопадова, до пам’ятника митрополита Шептицького, буде перекрита одна полоса повністю. І буде проводитися рух тільки поворотом направо, на Майдан Волі. Вулиця Йосипа Сліпого, в районі медичного корпусу, буде відкрито двосторонній рух. І площа повністю буде заблокована, не буде проводитися зупинка і парковка автомобілів на цей період».

Узгодили і нові місця паркування автомобілів.

АНДРІЙ ПЕТРУК, начальник сектору безпеки дорожнього руху УПП у м. Тернопіль:

«Згідно того переліку, що нам надала міська рада, зупинка, стоянка, транспортних засобів, які будуть здійснюватися під’їздом паломників, по найближчих вулицях. Це вулиця Грушевського, Крушельницької, дамба Тернопільського ставу, площа Героїв Євромайдану, а також площадки біля торгових центрів «Орнава» і «Новус».

Додамо, задля безпеки встановили і додаткові камери відео-спостереження. Тернополяни в он-лайн режимі також можуть дізнатися, що відбувається біля і у соборі.

http://webcam.te.ua/cameras/945-vulsahaidachnoho-14-katedra-vnutrishnia-kamera

http://webcam.te.ua/…/944-vulsahaidachnoho-14-katedra-maida…

http://webcam.te.ua/…/64-maidan-voli-vyd-v-napriamku-vulsah…

http://webcam.te.ua/…/213-vulsahaidachnoho-14-katedra-bronz…

 

залишіть коментар