На проекти в рамках «Громадського бюджету» цьогоріч виділили 9 мільйонів

Автор:     Опубліковано: 28 Лютого 2017 о 19:32    382 переглядів

5 мільйонів – саме стільки виділили на реалізацію проектів, які взяли участь в програмі «Громадський бюджет» минулого року.

НАЗАР ЗЕЛІНКА – депутат міської ради, голова номінаційного комітету «Громадський бюджет»:

«Цієї сесії ми збільшили фінансування, загальне фінансування проектів громадського бюджету з 5 до 9 мільйонів. Через те, що бюджет, власні доходи Тернополя – це десь порядка 900 мільйонів – відповідно, цей 1%, він якраз вийшов 9 мільйонів. Відповідно, буде можливість реалізувати більше ініціатив тернополян, які набрали найбільше голосів».

З метою удосконалення відбору проектів та інших супутніх процесів в рамках «Бюджету участі», цьогоріч запланували ряд заходів.

ЛІЛІЯ КОВШУН – керівник субгранту в рамках проекту «ЗМФІ-ІІ», ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»:

«І саме для цього, щоби уникнути певних, можливо, проблем, деяких питань, які виникали протягом втілення минулого циклу, ми запроваджуємо серію робочих груп та навчальних семінарів, як для представників міської влади, депутатів та громадських активістів, простих громадян, тернопольчан, авторів проектів, які хочуть покращити свої вміння подавати свої проектні вміння та навички, подавати в «Бюджеті участі».

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА – начальник міського управління стратегічного розвитку:

«І ми надіємся, як сказав Назар, що ці помилки, які ми допустили, адже це був перший раз, це був перший крок, перший проект, ми їх ліквідуємо. І наступний проект, наступний крок, наступний процес, вже другий рік, буде проходити значно краще із меншими помилками. Одночасно, хочу сказати, що проект відкритого бюджету показав, що місто Тернопіль є надзвичайно активним містом».

Основні заходи для обговорення та вирішення актуальних для «Громадського бюджету» питань, почнуть вже вкінці березня та триватимуть кілька місяців.

 

залишіть коментар