На тернопільській ковзанці заробили майже 90 тисяч гривень

Автор:     Опубліковано: 24 Лютого 2017 о 19:00    515 переглядів

Ковзанка просто неба на Театральному майдані практично до весни. Це, як пояснює директор Тернопільського туристично-інформаційного центру Тарас Ковальчук, вимушене рішення. Причина – морози.

ТАРАС КОВАЛЬЧУК, директор Тернопільського туристично-інформаційного центру:

«А якщо ви бачите борти, вони мають там підпору. І фізично демонтувати ті всі кучугури снігу, технічно не можна було. То треба було ломами, льодоколами якимось ламати. Розуміємо перестороги громадян, щодо бруківки. Тому, ми не стали поливати ні реагентами, ні посипати сіллю, оскільки ці реагенти негативно впливають на бруківку. Тому, ми завдяки саме погоднім умовам, вибачаємося за такі трохи незручності для громадян, але це заради того, щоб зберегти і покриття бруківки, і не зашкодити».

Температурні показники випереджають календарну весну. А тому, лід, як усередині ковзанки, так і довкола, майже розтанув. Відтак, 25-го лютого комунальники приступлять до демонтажу. Підводячи підсумки, Тарас Ковальчук говорить впевнено – реалізований проект виправдав всі очікування. Перш за все – це доводять позитивні відгуки відвідувачів. Протягом зимового сезону, покататись на ковзанах зважились понад п’ять тисяч осіб.

ТАРАС КОВАЛЬЧУК, директор Тернопільського туристично-інформаційного центру:

«Велика кількість позитивних відгуків, як від старшого покоління, так і від діток. Дуже багато було відвідувачів пенсійного віку, які казали, що вони на ковзанах не стояли вже останніх 20-30 років, і це дало їм можливість згадати своє дитинство, згадати той старий Тернопіль, де вони могли якраз покататися на ковзанах».

Стосовно фінансів, то тут також позитивний результат.

ТАРАС КОВАЛЬЧУК, директор Тернопільського туристично-інформаційного центру:

«Це дало можливість заробити близько 90 тисяч гривень нашому комунальному підприємству. За рахунок яких, вперше за довгі роки діяльності комунального  підприємства, ми самостійно сплатили вже і податки, і платежі до бюджету, і заробітну плату працівникам нашого туристично-інформаційного центру».

Директор Тернопільського туристично-інформаційного центру називає цьогорічний проект «Файного зимового містечка» – пробою пера. Тому, ще не попрощавшись із цією зимою, вже задумуються над планами на наступну.

 

залишіть коментар