На Тернопільщині всьоме провели військовий вишкіл для загонів територіальної оборони

Автор:     Опубліковано: 24 Лютого 2017 о 19:00    896 переглядів

На полігоні у селі Біла Тернопільського району відбулися чергові спеціальні військово-тактичні навчання для учасників загонів територіальної оборони. Цього разу для Лановецького і Збаразького районів.

ОЛЕКСАНДР СКУМБРІЙ, т.в.о. військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Військовозобов’язані, які є, входять до складу загону оборони, проходять сьогодні заняття по тактичній підготовці, діях військовослужбовця в бою, медицина, медична підготовка, вогнева підготовка, вогнева підготовка, виконання вправ стрільби зі стрілецької зброї, офіцери з пістолета Макарова і рядовий склад з автомата Калашникова. Будова автомата і пістолета».

Серед іншого навчання індивідуального захисту і первинних навичок пожежогасіння. На вишкіл зібрали лише основний склад, який ділитиметься досвідом і знаннями з підлеглими.

АНАТОЛІЙ КАЧКА, голова Збаразької РДА:

«В нас є більше 120 чоловік у загонах, які приймають активну участь постійно на стрільбах, на зборах, як ми збираємо їх на штабних, на навчання. Сьогодні приїхало 37 чоловік. І з міської ради. Більша половина із них вже воїни, які відслужили в АТО».

Вже більше року загони територіальної оборони функціонують на Лановеччині. За цей час лави добровольців поповнили кілька сотень людей.

ОЛЕГ КАСІОН, військовий комісар Лановецького РВК:

«На сьогоднішній день в районі працюється, я б сказав, дуже добре. Тому, що є розуміння між службовцями, військовослужбовцями комісаріату і владою. Це основний такий камінь успіху в створені загонів оборони».

Цього року на Тернопільщині планують прийняти програму підтримки Збройних Сил України. На її реалізацію спрямують понад один мільйон гривень з обласного і районного бюджетів.

 СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«І виходячи навіть із загальної нашої політики, ми сьогодні активно працюємо з посольством Естонії, Литви, Латвії, щоб перебрати частково досвід цих країн у питаннях формування загонів територіальної оборони на території Тернопільської області».

Степан Барна зазначає, навіть під час загострення конфлікту з агресором та оповіщення мобілізації, учасники загонів територіальної оборони не відряджаються в зону проведення Антитерористичної операції.

 

залишіть коментар