На вулиці Ломоносова викрили міні-бордель

Автор:     Опубліковано: 28 Лютого 2017 о 19:31    916 переглядів

Міні-бордель на вулиці Ломоносова виявили тернопільські правоохоронці. Свої послуги дівчата пропонували через соцмережі, за рік роботи завели і постійних шанувальників. В поліції повідомляють, сутенерка – 21-річна мешканка Заліщицького району, раніше навчалася в одному з училищ Тернополя, однак була відрахована. Після цього вирішила влаштувати власний «бізнес», для чого винайняла двокімнатну квартиру. Сама шукала клієнтів, натомість гроші заробляли дві двадцятирічні близнючки з Лановеччини.

ОЛЕКСАНДР БУНЯК, начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУ НП в області:

«За годину вказаних втіх вказана громадянка отримувала від 800 до 1000 гривень. Клієнтами були особи віком від 25 до 45 років. Кошти безпосередньо сутенерші надходили близько 30-40%».   

В поліції розповідають: обидві сестри мають дітей – одному хлопчику близько 4 років, іншому – 9 місяців. Поки мами працювали, сутенерка сиділа з малюками в сусідній кімнаті. За деякий час одна з близнючок поїхала до Італії, залишивши сина сестрі.

ОЛЕКСАНДР БУНЯК, начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУ НП в області:

«Працівниками відділу було проведено обшук. В ході обшуку було вилучено грошові кошти, отримані від клієнтів, також – мобільні телефони, банківські карточки, також було вилучено два пристрої для вживання наркотичних засобів. Безпосередньо сутенерша пояснювала, що вказані наркотичні засоби їм декілька раз приносили клієнти і вони разом вживали наркотики в квартирі».    

Одній з жінок інкримінують статтю «Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією», санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до семи років. Перед законом відповідатиме і її подруга – за заняття проституцією їй загрожує попередження або штраф від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

залишіть коментар