Нерукотворний образ Ісуса Христа уже на Тернопільщині

Автор:     Опубліковано: 13 Лютого 2017 о 19:25    787 переглядів

Оригінал Нерукотворного образу Ісуса Христа з Едесси привезли на Тернопільщину. До 15 лютого ікона перебуватиме у Марійському духовному центрі, що у Зарваниці. Цей образ вважають чи не найдавнішим зображенням лику Христа, що дійшло до наших днів.  Сьогодні його зберігають у Ватикані. Процес передачі та транспортування Мандиліону вимагає дотримання суворих правил безпеки.

СТЕПАН Барна,  голова Тернопільської облдержадміністрації

«Під час перебування однієї з найбільших святинь християнства – Образу Ісуса Христа з Едесси наше завдання зробити все для того, щоб кожен прочанин міг почувати себе комфортно у Зарваниці та у м.Тернопіль, а перебування усіх під час Літургій – безпечним».

ВІКТОР ОВЧАРУК – голова Тернопільської обласної ради

«Молимся до неї, щоб наступив мир нарешті, щоби Україна стала вільною, незалежною і ми змогли процвітати, і робити краще для нашої держави».

З 16 по 22 лютого оригінал Нерукотворного образу Ісуса Христа перебуватиме у Тернополі в Архикатедральному соборі Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ.

ВАСИЛІЙ СЕМЕНЮК – архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ

 «В цей нелегкий час ми хотіли би, щоб ця Ікона прибула в Україну. Народ піднести духовно і національно. Щоб народ просив Ісуса за мир і спокій в Україні. Те, що найболючіше є для нас. Я вірю, що Ісус вислухає і в Україні запанує мир».

Готуються зустріти святиню  в обласному центрі  не тільки представники Церкви, а й правоохоронні органи та інші відповідні служби. Вони посилено працюватимуть,  щоб забезпечити охорону реліквії, громадський порядок та безпеку дорожнього руху під час перебування ікони в Архикатедрі.

о. РОМАН ДУТЧАК –  Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ

«Ми очікуємо велику кількість прочан, вірних, які захочуть молитися до цієї ікони, оскільки основною темою прибуття цієї ікони, це молитва за мир і спокій в нашій державі Україні».

 ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ – начальник ГУНП в Тернопільській області

«У звязку з тим, що святиня є безцінною, поліція охорони буде постійно знаходитися біля об’єкту, а поліцейські будуть регулювати дорожній рух по руху маршруту святині».

До слова, виконавчий комітет міської ради вирішив тимчасово перекрити рух транспорту на  майдані Волі, в межах вулиць  Й.Сліпого,  Листопадової та  Гетьмана Сагайдачного з 16 по 22 лютого.

 

 

залишіть коментар