Обставини нападу тернопільського актора на співробітника з’ясовують правоохоронці

Автор:     Опубліковано: 24 Лютого 2017 о 19:00    336 переглядів

На Валентинів день у Тернопільському драмтеатрі сталась ситуація, внаслідок якої працівник потрапив у реанімацію. Один із акторів наніс світлотехніку ножові поранення.

БОРИС РЕПКА, директор-художній керівник Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Шевченка:

«Що можу сказати зараз я? На сьогоднішній день Андрій – начальник цеху – він з здоров’ям все нормально в нього. З Віталієм – складніша ситуація. Як доводять нам лікарі, і слідчі, що десь якісь проблеми є зі здоров’ям, воно себе проявило ще багато років назад, 15 років назад, коли він був студентом».

У театрі розповідають, звичайно, ця подія схвилювала усіх працівників. Оскільки ситуація набрала чималого розголосу, то, відповідно, і обросла чутками. Тому, працівники театру просять тернополян та представників ЗМІ не поширювати неперевірену інформацію.

ОЛЕГ МОСІЙЧУК, головний режисер Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Шевченка:

«Вистава закінчилася до 10-ї години. За десять десята нікого взагалі в театрі не було, крім чергового. А міліцейські протоколи говорять про те, що в 11:25 трапилось це все. Тобто, півтори години хтось, один “святий” носив ліхтарі, а другий з ножем прибіг, в якому б він стані не був. Розумієте, тобто, тут іде слідство, слідчі дадуть свою оцінку і мені видається, бо написаний такий сюжет, що, ну, я не знаю – таких п’єс мало зустрічаєш».

Щодо актора, який напав на співробітника, то він у Тернопільському театрі уже не працює.

БОРИС РЕПКА, директор Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Шевченка:

«Він на сьогоднішній день є звільнений, згідно чинного законодавства. Через що – він 8-9-10 – 3 дні не був на робочому місці, не має лікарняного, не має підтвердження, де він був і що. Тобто, на основі цього він є на сьогодні звільненим. Андрія ми чекаємо, надіємось, що він прийде здоровий. І також ми будем думати про реорганізацію».

Начальник ж Головного управління Національної поліції в області каже, обурений тим, що підозрюваного суд залишив під домашнім арештом. Тому Олександр Богомол звернувся у прокуратуру із апеляцією по обранню іншої міри запобіжного заходу.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУНП в Тернопільській області:

«Зараз я не скажу в якому стані, чи був підозрюваний під наркотиками, чи ні. Це ми скажемо трошки пізніше, поки буде проводитись експертиза, коли будуть заключні експертизи. Але я, на жаль, не маю права давати конфіденційну інформацію про психічний стан підозрюваного. Але мені здається, що він потребує уваги і лікарів, і потребує уваги слідчого ізолятора. Це була би найкраща допомога для підозрюваного, для того, щоб стабілізувати його стан».

Триває слідство.

залишіть коментар