По вулиці Медовій перекриють рух транспорту на два місяці

Автор:     Опубліковано: 14 Лютого 2017 о 18:56    629 переглядів

Частина вулиці Медової, в напрямку площі Героїв Євромайдану,  буде перекритою.  Таке рішення прийняли з міркувань безпеки, адже неподалік закінчують будівництво житлового комплексу.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради:

«Рух транспорту буде перекритий з 20-го лютого по 20-те квітня. На два місяця. Хочу зауважити, що схема руху передбачає рух транспорту по вулиці Танцорова з лівим поворотом на вулицю Мстислава. І на вулицю Шашкевича. Односторонній рух по Медовій прямо з виїздом на вулицю Шашкевича і в подальшому на вулицю Живова».

На цій ділянці вулиці встановлять дорожні знаки згідно з  схемою тимчасового руху, погодженою у відділі безпеки дорожнього руху патрульної поліції. Олег Вітик закликає водіїв бути уважними.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради:

«Також звертаю увагу, що вулиця Шашкевича – рух односторонній. І потрібно мати це на увазі всім водіям. І, звичайно, що вибачаємося за певні незручності, але виходу немає. В даній ситуації роботи треба завершувати».

Забезпечити нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів в районі проведення будівельних робіт, виконком міськради доручив Управлінню патрульної поліції.

 

залишіть коментар