Польська компанія створює робочі місця в Тернополі

Автор:     Опубліковано: 9 Лютого 2017 о 19:00    298 переглядів

Польська компанія створює робочі місця в Тернополі.  У міській раді підписали меморандум про співпрацю в рамках проекту «Smart Сity» з польськими партнерами із Глівіце.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Компанія має серйозний досвід роботи в Європі. Для нас сьогодні дуже важливий їхній досвід. По-перше, цей досвід можна використовувати для потреб міста Тернополя. По-друге, сьогодні йде мова про створення нових робочих місць. В той час, коли ми є свідками того, як тернополяни масово виїжджають на роботу в Польщу, сьогодні ми маєм зворотній випадок, коли польська компанія зі 100% польcькими інвестиціями реєструється в Тернополі і розраховує створити від 30 до 100 робочих місць в галузі ІТ-технологій».

Перші конкурси на вакантні місця вже провели. В них, до речі, брали участь, не лише тернополяни, а й жителі інших регіонів України.

ЯРОСЛАВ ЧАЙ, голова правління товариства «Future Processing» (м. Глівіце, Республіка Польща):

«З однієї сторони, це добре – знайти тут певні можливості для розвитку наших ресурсів. А з іншого боку – ми потребуємо розумних людей для нових проектів. І це буде фантастично, як на мене, знайти талановитих працівників, які допоможуть нам створювати нові проекти. І я сподіваюся вже цього року, нові проекти матимуть успіх».

 

залишіть коментар