Реконструкцію обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів хочуть завершити у 2017-му

Автор:     Опубліковано: 28 Лютого 2017 о 19:31    349 переглядів

У Тернопільському обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів триває реконструкція. Обслуговує він, до слова, не лише мешканців міста. Більшість дітей приїжджають з районів, декого, не зважаючи на відстань, батьки привозять щодня. Загалом, минулого року послуги з реабілітації отримали майже сто дітей.

НАТАЛІЯ ТУРЕЦЬКА, директор обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів:

«Ми працюємо за польською моделлю реабілітації, це є кероване навчання, фактично. Цей досвід ми перейняли в реабілітаційному центрі в місті Замостя в Польщі. Ми були там на навчанні. І маємо можливість в себе це реалізовувати вповні. Коли починалася реконструкція, ми мали одне уявлення про те, що буде в наших стінах, в наших групах. Після того, як ми рік часу провчилися в Польщі, різні категорії спеціалістів були там, змінилося функціональне призначення деяких приміщень, змінилися підходи до роботи, відповідно, ми зразу мали можливість інтегровувати той досвід».  

Наразі один із корпусів майже повністю відремонтували, на черзі – завершення робіт на сходовій клітці та встановлення перил. Крім того, капітального ремонту потребує дах.

НАТАЛІЯ ТУРЕЦЬКА, директор обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів:

«Перед ремонтом було здійснено такий косметичний, фактично, ремонт дахової покрівлі. Дах є плоский, дах є старий. Тоді, коли впав такий великий сніг, я, мушу сказати, дуже переживала, щоб дах просто не почав текти, тому що шкода цих всіх таких якісних ремонтів. Відповідно, цього року ми плануємо зробити проектно-кошторисну документацію на дах, але для цього ми мусимо вирішити питання із землею, тому що на цей момент ми не маємо у власності землі, відповідно, нам не дають містобудівних умов для того, щоби робити реконструкцію дахової покрівлі».       

Проводять роботи за кошти з обласного бюджету.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Ми поставили собі за мету у 2017 році завершити реконструкцію даного об’єкта. З 2014 року ми вклали в цей об’єкт, з вересня місяця, вклали в цей об’єкт, в реконструкцію, півтора мільйона гривень, і придбання обладнання – 750 тисяч гривень. По наших попередніх оцінках, завершення реконструкції даного об’єкта обійдеться десь області: корпусу реконструкція десь в межах 750 тисяч гривень, і утеплення – в межах 500 тисяч гривень». 

Додамо, на черговій сесії облради на завершення ремонту приміщень планують виділити 750 тисяч гривень з перевиконання бюджету.

 

 

залишіть коментар