Сьогодні у Тернополі незвично одружувалися

Автор:     Опубліковано: 20 Лютого 2017 о 19:18    1 457 переглядів

Олексій та Надія, Михайло та Галина – сьогодні вони стали молодятами. Ці дві пари вирішили поєднати свої долі без довгих тижнів очікування.  В рамках пілотного проекту «Одруження за добу»  державну реєстрацію шлюбу їм надали у скорочений термін.

Вже тепер подружжя Олексія та Надію спонукала взяти такий швидкий шлюб нелегка робота чоловіка. Оскільки він військовослужбовець та часто перебуває у зоні АТО, їхні плани не завжди сходились, розповідають наречені. Після двох років стосунків, Олексій освідчився своїй коханій минулого тижня, у п’ятницю, тоді ж і подали заяву.

НАДІЯ і ОЛЕКСІЙ, подружжя

«Дуже зручно, для тих людей, які вже прийняли рішення остаточне, це дуже зручно і ми вдячні організаторам, які організували нам це свято, ми приємно здивовані, дуже гарно це все організували. – Це дуже добре, що є такий проект, спрощена процедура реєстрації шлюбу, є такі права громадян, сприятливі умови для того, щоб реалізувати свої права на шлюб».

Надія – тернополянка, Олексій – франківчанин, після одруження планують жити у Тернополі. Святкувати, кажуть, будуть скромно, у колі найрідніших.

А от молодята Галина та Михайло пишне весілля перенесли на весну, однак штампи у свої паспорти вирішили поставити не зволікаючи. Після  декількох років знайомства, пропозицію руки і серця Михайло зробив своїй коханій 14-го лютого.

ГАЛИНА і МИХАЙЛО, подружжя

«Знайомі ми вже давніше, роки три приблизно, а зустрічаємося зовсім недовго, але ми зрозуміли, що ми створені один для одного і захотіли пришвидшити наші відносини  і якраз така можливість нам випала, ми дуже раді. – Як освідчувалися, пригадайте? – Ой, мені помогли два моїх друга і ми це все придумали дуже спонтанно і несподівано 14-го лютого у День Святого Валентина».

Сьогодні привітати новостворені сім’ї прийшли чимало гостей, серед них були і представники влади. Окрім теплих вітальних слів, вони презентували молодятам і приємні та користі подарунки.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Для нас українців завжди було традиційним  повага до сімейних цінностей, до сімейних традицій, я дуже розраховую, що надання такої послуги дасть можливість створити дійсно міцні сім’ї. Я бажаю вам здоров’я, любові, взаємоповаги, завжди розуміти і поважати один одного і пам’ятайте, раніше було два окремих «я», а зараз є одне, велике «ми». Вітаю вас!»

ІГОР ВОНС, заступник голови Тернопільської ОДА

«Я вам бажаю, щоб все в житті у вас майбутньому все так відбувалось швидко, моментально і щоб рішення ви приймали завжди так оперативно, тому що я переконаний, що це тільки йде на користь. А від себе особисто, від голови ОДА, хочу привітати вас з одруженням, побажати вам добра, щастя, щоб ви підтримували один одного, допомагали і побільше позитивних емоцій в житті і гарно сьогодні посвяткувати».

Зазначимо, послуга «Шлюб за добу» вартує у вихідні 2000  гривень, у будні – майже 1800. Скористатися нею у Тернополі  можуть усі охочі, незалежно від міста та країни проживання.

ЕДУАРД КОЛЬЦОВ, начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області

«Не потрібно йти в ДРАЦС, чекати 30 днів, щоб стати однією міцною сім’єю. Ми ці послуги надаємо протягом однієї доби. Зазначений пілотний проект був започаткований в областях, які знаходяться в зоні АТО, пізніше був перенесений у великі обласні центри і в січні, постановою Кабміну було дозволено започаткувати цей проект на теренах Тернопільщини».

До слова, бажаючих одружитися за добу в Тернополі, просять звертатися в Український дім «Перемога».

 

залишіть коментар