Тернопільська дитяча лікарня отримала допомогу від благодійників

Автор:     Опубліковано: 10 Лютого 2017 о 19:53    520 переглядів

Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня розрахована на 200 ліжок. До Всесвітнього Дня хворого та до Всесвітнього Дня онкохворої дитини представники міської територіальної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність» завітали сюди із благодійною допомогою.

ВІКТОР ШУМАДА, секретар ТМР, голова Тернопільської міської організації партії «БПП «Солідарність»:

«В червні минулого року від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», від територіальної організації, ми в лікарню привезли 30 тумбочок для дітей, в дитячі палати. Сьогодні передаємо 40 подушок та 15 ковдр. В основному, подушки та ковдри підуть в гематологічне відділення і задача якраз створити діткам, які там тривалий час лікуються, бо відомо, що це онкохворі діти, створити комфортні умови перебування».

Головний лікар розповідає, державного фінансування на всі потреби не вистачає, а тому будь-якій допомозі тут завжди раді.

АНДРІЙ АРТЕМОВИЧ, головний лікар Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні:

«Потреба є у всьому, скажу вам так. Чогось більше потрібно, чогось менше. Але дане питання ми, скажем, трошки обділені більше, бо більше приділяється зараз увага ремонтам, обновленню апаратури. А цей напрямок є також дуже актуальним і він нам дуже доречний».

ВІКТОР ШУМАДА, секретар ТМР, голова Тернопільської міської організації партії «БПП «Солідарність»:

«Насправді, на сьогодні всім відомо, що є обмеження бюджетне фінансування медичних закладів і дуже багато допомоги вони завжди потребують. Звичайно, ми перед тим, коли веземо таку допомогу, уточняємо що саме найбільш нагально потрібно».

У гематологічному відділенні, куди, власне, і передали нові подушки та ковдри на даний час перебуває 24 дитини.

ЛЮДМИЛА РУДЬКО, зав. гематологічного відділення:

«Лікування різних нозологій проходить різну кількість часу. В середньому на гостру лімфобластну лейкемію, вважається, в народі кажуть, рак крові, воно триває в середньому 8-10 місяців. В залежності від стану хворого і від ускладнень, які виникають на фоні лікування».

Представники ж міської організації «БПП «Солідарність» запевняють, надати благодійну допомогу медичним закладам продовжуватимуть і надалі.

 

залишіть коментар