Тернопільська митниця зароблятиме на ремонт доріг області

Автор:     Опубліковано: 8 Лютого 2017 о 18:45    1 075 переглядів

Працівники Тернопільської митниці за минулий рік мали чимало завдань. Розповідають, із всіма впорались.

ОКСАНА АНТОНОВИЧ, в.о. начальника Тернопільської митниці ДФСУ:

«Основні завдання в нас, як ви вже всі чули, проводиться реформування фіскальної служби. Ну, і митниці, в тому числі. Маємо завдання по наповненню державного бюджету, стоять перед нами завдання по здійсненню контролю за дотриманням митного законодавства, по недопущенню порушення митних правил».

За минулий рік Тернопільська митниця побила власний рекорд із наповнення державного бюджету. Адже вперше за весь період свого існування перерахувала туди 917 мільйонів гривень.

ОКСАНА АНТОНОВИЧ, в.о. начальника Тернопільської митниці ДФСУ:

«Це на 100 мільйонів більше в порівнянні з попереднім роком. Складено 139 протоколів. І, за результатами виявлених порушень, сума накладення штрафних санкцій становить 7,2 мільйона гривень».

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«З 1-го вересня, 2015-го року на частині областей України поширювався так званий митний експеримент, який передбачає відрахування 50% від суми перевиконання митного збору по митниці на будівництво і реконструкцію доріг в Україні. Одночасно, це були тільки прикордонні або частина прикордонних областей. З 1-го січня 17-го року в цей експеримент попала вже Тернопільська область».

До прикладу, у 2016-му році Тернопільська митниця перевиконала план приблизно на 107 мільйонів гривень. А отже, більше 53-х мільйонів могли б спрямувати на будівництво і ремонт доріг. А тому, каже Степан Барна, тепер у митниці з’явились пріоритетні завдання.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Перше: мобілізувати всіх підприємців, які зареєстровані в Тернопільській області, здійснювати розмитнення саме тільки тут, на Тернопільській митниці. Друге – переконати підприємців з інших областей, що вони можуть комфортніше розмитнися саме в Тернопільській області і це буде краще, успішніше і швидше».

 

залишіть коментар