Тернопільські «Єлисейські поля» змінять вигляд

Автор:     Опубліковано: 10 Лютого 2017 о 19:51    1 473 переглядів

Пагорби на набережній ставу, чи як ще кажуть – «поверхи», розташовані біля сходів-фонтану «Сльози Гронського», тернополяни вже звикло називають – «Єліся». Цьогоріч місце планують реконструювати. Начальник житлово-комунального господарства заспокоює, у розробленому проекті пропонують лише підкреслити особливість тернопільських «Єлисейських полів». При тому – не змінюючи їхнього функціонального призначення.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології міськради:

«І от розробили такий проект, оце верхній, так званий, б’єф. І от ми бачимо, буде пергола і будуть відповідні такі заокруглення вперед. Це не буде знищувати саму структуру, але ви зможете вже вийти, там будуть лавочки, посидіти, подивитися на Тернопільський став, поставити цю трубу, щоб далеко дивитися».

На верхньому «поверсі» – оглядовий майданчик. Спускаємось нижче, на одному із пагорбів, планують встановити триметровий напис. Ідейники вважають – це стане одним із улюблених місць для фотографування не лише тернополян, але й гостей міста.

 ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології міськради:

 «Крім цього, буде встановлено надпис – «Я люблю Тернопіль». Це є бренд. Бо там буде питання, чому не українською мовою і так дальше. Справа у тому, що бренд, там мова вибрана, і тут, і в Китаї, і в інших країнах буде тільки англійською мовою. Тому в нас буде «Я люблю Тернопіль», це, до речі, безкоштовно, це спонсорські речі. Буде встановлена підсвітка і буде з’єднано зі сходами «Гронського». І буде встановлена екологічна бруківка, яка не буде знищувати траву, а будуть такі спеціальні пісковики».

Нижню алею встелять бруківкою. Додатково, розповідає Олег Соколовський, встановлять лавочки, освітлення і висадять зелені насадження.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології міськради:

«Ми вже цей проект показували дуже багатьом. І міський голова його одобрив, одобрило дуже багато громадських організацій, URBAN.te і так дальше. Тобто, ми вважаємо, що не можна приймати рішення без урахування громади. На даний час ми маємо позитив, люди з розумінням ставляться».

Начальник міського управління ЖКГ наголошує, на заплановані роботи левову частину коштів дадуть спонсори.

 

 

залишіть коментар