Тернопільські ОСББ можуть підключатись до серверу відеоспостереження ГУНП

Автор:     Опубліковано: 14 Лютого 2017 о 18:53    772 переглядів

Камери відеоспостереження – один із найефективніших засобів захисту від правопорушників, кажуть правоохоронці. З міркувань безпеки, співвласники одного із житлових будинків на Дружбі підписали меморандум з працівниками Тернопільського відділу поліції.

ЯРОСЛАВ ДЕРЕВ’ЯНИЙ – голова правління ОСББ «Бережанська едельвейс 53а»:

«На зборах співвласників, одним із питань було вирішено встановити відеоспостереження на прибудинковій території, на під’їздах нашого будинку. У зв’язку з тим, що в будинку було вже десь до 5 випадків крадіжок, проникнення в квартири».

Камери цього ОСББ підключать до серверу Головного Управління Нацполіції в області. Наразі правоохоронці організовують зустрічі з головами ОСББ та керівниками різних підприємств на території міста, для роз’яснювальної роботи на цю тему.

ІВАН РИБЧАК – нач. сектору дільничних офіцерів поліції Тернопільського відділу поліції:

«Роз’яснюємо можливість підключення до серверу, який знаходиться в Головному управлінні НП в Тернопільській області. Тобто, це в такій мірі зменшує витрати осіб, які проявили ініціативу підключити дане відеоспостереження. У зв’язку з тим, що вимагається від осіб, які проявили інтерес встановити відеоспостереження, тільки відеокамери і обладнання до них. А сервер надає ГУНП в Тернопільській області».

ЯРОСЛАВ ДЕРЕВ’ЯНИЙ – голова правління ОСББ «Бережанська едельвейс 53а»:

«В світі так і кажуть, що як свої гроші не вложиш – значить, цінити не будеш. Ми мусим йти тим шляхом, і думаю, що жителі будинку підтримають нас, наш спільний проект з поліцією міста. Думаю, що ефект від цього буде».

Поліцейські ж пояснюють, така співпраця дасть можливість безперервного відеонагляду, та, у випадку протиправних дій – полегшить оперативну роботу.

залишіть коментар