Тернополяни стали призерами міжнародного турніру з вільної боротьби

Автор:     Опубліковано: 2 Лютого 2017 о 19:13    415 переглядів

Тернопільські борці привезли перемогу з міжнародного турніру, який відбувся в столиці Словаччини. У Братиславі дев’ятирічний Тарас Драбюк виборов бронзу, а десятирічний Єгор Тихий став чемпіоном. Розлогіше у сюжеті.

Вихованці спортивного клубу імені Богдана Сцібайла «ГалТер’S» привезли у Тернопіль перемогу. У міжнародному турнірі з вільної боротьби взяли участь команди з шести країн Європи, Україну представили тернополяни.

ІГОР СЦІБАЙЛО, президент СК ім. Богдана Сцібайла «ГалТер’S»

  «Єгор Тихий став чемпіоном  змагань і виборов 1 місце і їздив також Тарас Драбюк, він 2007 р.н. і важить 27 кг., але оскільки в його віці не знайшлося суперників 27 кг., його кинули з важчими суперниками на 10 кг, він боровся у вазі 36 кг. Для боротьби це дуже велика різниця, але все-таки він боровся і виборов третє місце з важчими суперниками, він один раз програв, все-таки не хватило йому ваги».

Після цього, аби довести, що Тарас Драбюк все ж може бути першим, під свою відповідальність, представники української команди попросили провести товариські сутички вже поза турнірною таблицею.

ІГОР СЦІБАЙЛО, президент СК ім. Богдана Сцібайла «ГалТер’S»

«Ми попросили, щоб він поборовся товариські зустрічі з чемпіоном і срібним призером, у своїй ваговій категорії – 27 кг. І вони погодились, це були чехи, 2 чеха, Тарас вийшов і технічно дуже бистро, до хвилини часу, кожного під ряд переміг, то фактично він є неофіційним, але переможцем у своїй ваговій категорії. Признали навіть там усі, на міжнародному турнірі, був заохочувальним призом нагороджений, що він є найсильніший борець серед своїх суперників».

 Змагання такого рівня були для  тернополян вже другими. Аби привести у Тернопіль перемогу спортсмени наполегливо тренувались протягом кількох років. До слова, у лютому наших борців запросили  на міжнародний турнір в Чехію і якщо знайдеться фінансування, то вони зможуть взяти участь і там, зазначив Ігор Сцібайло.

 

залишіть коментар