Тернополянин продавав амфетамін

Автор:     Опубліковано: 10 Лютого 2017 о 19:53    359 переглядів

Від трьох до восьми років тепер загрожує мешканцю обласного центру за незаконний збут наркотичних засобів.

 АНДРІЙ СВИНАРЧУК, заступник начальника управління карного розшуку кримінальної поліції ГУНП в Тернопільській області:

«В кінці 2016-го року, працівниками управління карного розшуку було отримано оперативну інформацію про те, що один із місцевих жителів міста Тернополя збуває психотропну речовину – амфетамін. Було проведено оперативну закупівлю, у кількості одного грама, у даного громадянина. Після проведення експертизи даної психотропної речовини було встановлено, що дійсно дана речовина являється амфетаміном».

Один грам наркотиків чоловік оцінив у півтисячі гривень. Відповідно до ухвали суду, оперативники обшукали і підозрюваного, і його помешкання. При собі тернополянин мав чотири грами порошкоподібної суміші білого кольору. Ще два згортки фольги із речовиною, схожою на амфетамін, знайшли у квартирі підозрюваного.

підозрюваний:

«Це є аспірин. – А чого ви його так упакували? – Мені, наприклад, важко вживати таблетки, я їх взагалі не п’ю. Тому якщо я і беру таблетки, я їх собі дроблю. Тому що я взагалі не можу пити таблеток. – Ви подробили собі їх прямо тут в аптеці? – Нєа, не в аптеці, це вдома. Я направлявся на роботу. – А ви вживаєте наркотики? – Ні, звичайно».

 АНДРІЙ СВИНАРЧУК, заступник начальника управління карного розшуку кримінальної поліції ГУНП в Тернопільській області:

«Даний чоловік має дружину, виховує дочку 11 років. Підробляв на таксі міста Тернополя».

Вилучену речовину правоохоронці направили на експертизу. Наразі вирішують питання про затримання підозрюваного та обрання йому міри запобіжного заходу. Триває слідство.

залишіть коментар