У поліції поки не знають, чи зґвалтував таксист пасажирку

Автор:     Опубліковано: 3 Лютого 2017 о 18:55    496 переглядів

Таксиста, якого пасажирка звинуватила у зґвалтуванні, суд звільнив без застосування запобіжного заходу на третій день після затримання. Про це повідомив начальник Головного управління Нацполіції в області Олександр Богомол.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУ НП в Тернопільській області:

«В даному випадку, в нас є факт, коли громадянка, тернопільчанка звинуватила таксиста в тому, що під погрозою насильства, під погрозою ножем було здійснено зґвалтування. Дуже важко доказувати такі випадки, тому що тілесних ушкоджень не було, одягу не було порвано. На сьогоднішній день важко сказати, був факт зґвалтування, чи ні. Є звинувачення зі сторони потерпілої, є позиція зі сторони особи, яку звинувачують, яка стверджує про те, що такого факту не було». 

Було ж зґвалтування чи ні, покаже розслідування.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУ НП в Тернопільській області:

«Такі розслідування тягнуть за собою велику кількість експертиз. Судово-медичних експертиз, біологічних, цитологічних, трасеологічних. Було вилучено в автомобілі два ножа, звичайно, будуть балістичні експертизи проведені холодної зброї. Встановлюємо ми також і свідків, очевидців, можливо, посадки, висадки жертви з автомобіля. Результати будуть, звичайно, не оприлюднені, але результати розслідувань цих будуть».     

Це – справа приватного обвинувачення, зазначає Олександр Богомол, саме тому в управлінні досі утримувались від коментарів стосовно даної події.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУ НП в Тернопільській області:

«Розповсюдження попередньої інформації в ЗМІ, можливо, і зашкодило документуванню на початку. За цим фактом буде проведене відповідне службове розслідування, матеріали будуть скеровані в прокуратуру, буде прийняте юридичне рішення. Тому як такі речі розповідати і розголошувати не можна в будь-якому разі без дозволу потерпілої сторони. Направлено лист керівником органу досудового розслідування до патрульної поліції про обмеження розголошення інформації у кримінальних правопорушеннях».

 

залишіть коментар