У село Біла їздитиме тролейбус

Автор:     Опубліковано: 10 Лютого 2017 о 19:54    304 переглядів

Цьогоріч з міського бюджету виділили більше 20 мільйонів гривень комунальному підприємству «Тернопільелектротранс» для покриття збитків від перевезення пільговиків, а  також більше  шістнадцяти мільйонів на поповнення статутного капіталу підприємства.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Виконавчий комітет прийняв рішення про виділення цих коштів для КП «Тернопільелектротранс» і в основному ці кошти будуть спрямовані, близько 14 млн. грн. на будівництво нової тролейбусної лінії  з вулиці Збаразька, вулиці Бродівська в напрямку села Біла. Вже зараз розробляється проектна документація. Ця лінія повинна бути збудована і завершена в цьому році».

Сергій Надал каже, одночасно із новою тролейбусною лінією на цій ділянці планують провести ремонт і вуличного освітлення.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Крім того, виділені кошти на проведення капітального ремонту тролейбусів, тролейбусного парку, на проведення капітального ремонту, реконструкції теплоходу «Герой Танцоров» і крім того виділені кошти для реконструкції і належного утримання контактної мережі в Тернополі, яка потребує постійного оновлення».

 

залишіть коментар