У Тернополі святкуватимуть День зими

Автор:     Опубліковано: 8 Лютого 2017 о 18:46    993 переглядів

Змагання парапланеристів, театралізовані дійства, виступи гумористів, музичних колективів, ігри, розваги, конкурси. Все це і не тільки, запланували провести у Тернополі, в рамках Свята зими, яке відбудеться 11 лютого.

ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник міського управління культури і мистецтв

«З 10 години до 13 всі локації, всі локації це в основному будуть відбуватися в парку Шевченка, біля острівка «Чайка», де будуть відбуватися міжшкільні конкурси снігової скульптури – це центральна алея до острівка закоханих, міський турнір з хокею, це водойма «Чайка». Показові виступи спортсменів-сновбордистів, лижні перегони, зимовий футбол».

Також цієї суботи запланували чимало заходів  і для  малечі. Серед іншого будуть змагання на санчатах, дитячо-ігрові заходи, спортивні естафети. А о 13-й годині, на Набережній ставу розпочнеться концертна програма.

ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник міського управління культури і мистецтв

«Окрім того, традиційне наше спалення опудала, розваги саме зимових, обрядових свят. Але цьогоріч, я хотів би наголосити, що в нас 11 числа окрім складової, спортивної і мистецької є складова патріотична. В цей час у нашому місті відбувається великий збір «Соколят» і от в 19:00 основна сцена переноситься на Театральний майдан і там відбудеться величезна концертна програма за участю відомих гуртів».

Щодо спортивних заходів, то на Свято зими їх також запланували чимало. Серед них і змагання парапланеристів, в яких візьмуть участь 20 спортсменів з Західного регіону України.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник міського управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту

«Вони будуть змагатися у влучності приземлення, зі сторони Білої вони будуть підніматися на парашуті і приземлятися в районі Набережної на точність у певному, вказаному місці. Хто буде найвлучніший, той переможе і отримає кубок міста».

Триватиме Свято зими протягом усього дня, до 22 години.

залишіть коментар