У Тернополі цілу ніч розчищали сніг

Автор:     Опубліковано: 8 Лютого 2017 о 18:47    597 переглядів

Вчора, з 22-ї години комунальні служби міста почали активно розчищати місто від снігу. Працювала уся снігоочисна техніка, яка на ранок все ж показала результат, розповідає начальник міського управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Олег Соколовський.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник міського управління ЖКГ, благоустрою та екології

«Приблизно півтретьої ранку ми вже виходили на чистову, однак з півтретьої нам надійшло з гідрометеоцентру, що різке погіршення погоди, і в третій годині, практично вся наша робота звелася нанівець, настільки потужний почався сніг, все засипало. І почали по новому все зачищати, наше завдання було максимально швидко звільнити дорогу від снігу, для проїзду громадського транспорту, який мав ось-ось виїжджати, що ми і зробили.  Максимально зачистили місто, підходи до лікарень, до швидкої допомоги, до шкіл, тобто практично забезпечили функціонування інфраструктури міста».

Станом на ранок, комунальники почали здійснювати  чистове прибирання міста та намагались якомога швидше зробити проходи для пішоходів. Розчищали зупинки громадського транспорту, тротуари, виїзди.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник міського управління ЖКГ, благоустрою та екології

«Окремі вулиці були зачищені тільки до середини, на приклад, вулиця Танцорова – не встигли зачистити повністю, тому зачищали її повністю, вулиця Острозького тільки до половини була зачищена, зараз ми їх дочищаємо. Новий світ за вузько зробили, розширюємо. Були проблеми Кутківці, Пронятин, на приклад, вулиця Проектна, до кінця не була зачищена, зачистили, щоб люди могли виїхати, тобто ми знаємо ці нюанси, ми їх поправляємо оперативно, щоб можна було забезпечити нормальну життєдіяльність нашого міста».

До слова, приборкувала негоду у місті вся наявна снігоочисна техніка, а це 22 одиниці. Олег Соколовський каже, прибиратимуть місто і далі.

 

залишіть коментар