У Тернополі відзначили юних фотографів

Автор:     Опубліковано: 10 Лютого 2017 о 19:54    711 переглядів

У Тернополі відзначили юних фотографів. Сьогодні  у Центральній міській бібліотеці нагородили кращих авторів фотоконкурсу «Читаймер успіху». Бачила фотороботи юних талантів і наша знімальна група.

Протягом декількох місяців у Центральну міську бібліотеку мали можливість приносити свої фотороботи усі охочі. Там діяла спеціальна виставка, на якій могли продемонструвати свій талант як діти, так і дорослі. Однак, малеча все ж проявила себе більше.

Десятирічна Ксенія фотографією захоплюється ще з раннього дитинства. Каже, майбутні фото спочатку уявляє і лише потім фотографує. На конкурс вона представила дві світлини у різних номінаціях, одна з яких і стала кращою.

КСЕНІЯ КОВАЛЕНКО, учасниця фотоконкурсу «Читаймер успіху»

«Ми пішли з мамою в парк, і з сестрою, і з собакою моєю і сестра взяла книжку. І я подумала, може сфотографувати і ось так вийшла фотографія».

Просте хобі згодом переросло у більше чим захоплення, зараз дівчинка  навчається у фотостудії і вже має навіть персональні фотовиставки.  Зізнається, в майбутньому мріє стати фотографом.

КСЕНІЯ КОВАЛЕНКО, учасниця фотоконкурсу «Читаймер успіху»

«Це так, як малювати, але це малюється не на папері, а малюється в умі. І через те, я так почала фотографувати».

Загалом на виставці було представлено близько півсотні світлин,  яке справедливо, за  різними критеріями, оцінувало журі.

ІВАН ПШОНЯК, голова журі фотоконкурсу «Читаймер успіху»

«В першу чергу оцінювали ми за тематикою, чи відповідає та чи інша фотографія тематиці, далі оцінка фотографії була за тим, як поставлений кадр, третє – це як вона знята. Тобто, увага на світло, чи темно чи світло, чи вона змазана чи не змазана і останнє, на шо ми звертали увагу, було довге обговорення, те, що дитина хотіла показати».

Зазначимо, фотороботи, учасники конкурсу, представили у двох номінаціях: «Найоригінальніший сюжет світлини»  і «Найкращий фотознімок на тему   «Читаємо з друзями».

 

залишіть коментар