У Тернополі визначили, які ремонти у місті проведуть цьогоріч

Автор:     Опубліковано: 1 Лютого 2017 о 20:55    303 переглядів

Минулого року провели чимало робіт по впорядкуванні Тернополя. Це ремонти тротуарів, доріг, дитячих майданчиків, серед іншого також і масштабна реконструкція Циганки. У 2017-му продовжать працювати над покращенням благоустрою міста. Начальник житлово-комунального господарства виділяє кілька перспективних напрямків вдосконалення обласного центру.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології міськради:

«Тернопіль без асфальту, а з бруківкою. Тернопіль без сірих фасадів, а з красивими фасадами. Третє – Тернопіль без парканів. Що мається на увазі? Маємо центр міста, маємо Валову. Ви йдете по Валовій, заходите на Сагайдачного, куди далі йти? Буквально і немає куди особливо проходити. Чому не зробити принцип Львова? Забрати всі паркани і зробити Валову всюди. Всі маленькі проходи, арочки, все, будь ласка. Двір не двір, яка різниця, це все має бути з’єднано. І зробити історичну частину міста єдиним комплексом».

Якщо говорити про прийняті рішення, то тут, в першу чергу розпочнуть із центру міста. Особливу увагу приділять вигляду історичних будівель. Мова йде про утеплення або термомодернізацію, реставрування та фарбування фасадів щоправда, на умовах співфінансування із мешканцями будинків.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології міськради:

«Зараз по будинках ще рано говорити, тільки титул цей формується, але я думаю, що це в першу чергу буде вулиця Руська, Сагайдачного і так далі. Саме історична частина міста, де треба обов’язково робити фасади. Якщо мешканці будуть відмовлятися, то будемо робити тільки лицеву сторону фасаду, а вже в дворі, на жаль, коштів не вистачить. Якщо люди допоможуть і буде співфінансування – буде зроблено весь будинок».

Виконком міськради затвердив 4 титульних списки, що стосуються ремонтів та благоустрою, які профінансують повністю із міського бюджету. Чи не найбільше в переліку тротуарів, за які візьмуться цього року, 17 об’єктів.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології міськради:

«От, якщо взяти по тротуарах, то практично, там навіть такі вулиці ми згадуємо, як вулиця Глиняна, що скажемо такі вулички, Польова, Польового. І Кутківці-Пройнятин – перехрестя там. Тернопільська і так далі буде робитися. Тобто, люди часто кажуть, що тільки центр робиться, а так нічого не робите. Ні, розходиться повністю по всіх напрямках. Як оформлюються титульні списки? Ми враховуємо зауваження депутатів, а також зауваження балансоутримувачів».

Список об’єктів, які ремонтуватимуть у 2017  не остаточний, його, пояснює  Олег Соколовський, впродовж року доповнюватимуть.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології міськради:

«Також дуже цікавий елемент – це вулиця Танцорова. Там є сквер. І є така ініціатива, як депутатського корпусу, так і мешканців, зробити сквер Гурняка, біля «Водоканалу». Також передбачені кошти, буде робитися, як сквер, так і буде робитися тротуар. Бо вулиця Танцорова зараз скажемо так, в занедбаному стані».

 

залишіть коментар