В 2017 в Тернополі замінять вуличні лампи та освітлюватимуть переходи

Автор:     Опубліковано: 17 Лютого 2017 о 19:09    900 переглядів

Капітальний ремонт освітлення на вулицях, які облаштовані світильниками із енергоємними та небезпечними ртутними лампами, мають намір зробити цього року, розповідають у комунальному підприємстві «Тернопільміськсвітло». У планах – заміна світильників на двох десятках вулиць.

ОЛЕГ ЛЕХІЦЬКИЙ, директор КП  «Тернопільміськсвітло»:

«Одна з таких великих, потужних – це вулиця Живова. Це, рахуйте, від «рогатки» аж до Надставної  церкви, і також частина маленьких вулиць, які теж потребують заміни освітлення. З бюджету виділено на це 2 мільйони 600 тисяч. Звичайно, це значна сума, яку ми плануємо освоїти в цьому році».  

Олег Лехіцький розповідає, працівники підприємства в цьому році вже встановили сучасне освітлення на одному із перехресть.

ОЛЕГ ЛЕХІЦЬКИЙ, директор КП  «Тернопільміськсвітло»:

«Досить таке воно складне і досить аварійне – це вулиця Злуки – 15 Квітня. Ми поставили світильники з лампами LED, нашого виробника, і на даний момент це перехрестя освітлюється досить гарно».

Відповідно до планів на цей рік, додаткове освітлення з’явиться на понад 40 пішохідних переходах. Такі роботи здійснюватимуть там, де це найбільш потрібно.

ОЛЕГ ЛЕХІЦЬКИЙ, директор КП  «Тернопільміськсвітло»:

«Ми цю роботу почали ще 4 роки назад. І тоді ще ми просто досвічували звичайними світильниками. На даний момент, уже маючи практику свою і досвід країн європейських, ми освітлюємо тільки світильниками з LED, тобто світлодіодні світильники, які дуже мало споживають електроенергії і дають гарне освітлення».    

Зі слів Олега Лехіцького, загальна вартість таких робіт складатиме близько 600 тисяч гривень.

 

залишіть коментар