В Службі автомобільних доріг розповіли про ремонти доріг взимку

Автор:     Опубліковано: 7 Лютого 2017 о 21:13    668 переглядів

Стан автошляхів після зимового періоду зазвичай потребує ремонту. В холодну пору року ліквідувати недоліки повністю немає змоги. Але, для покращення стану дорожнього покриття вживають всі можливі заходи, запевняють в Службі автомобільних доріг області.

ВОЛОДИМИР ХЕМІЙ, перший заступник начальника Служби автомобільних доріг в Тернопільській області:

«Починається потепління. Значить, починає танути сніг, талі води, які десь на обочинах, скажем так, які десь зберігаються. Ми дали офіційні телеграми всім райавтодорам, щоб слідкували за цим питанням, щоб спускали воду з обочини, де є такі локальні місця, де збирається вода, щоб її забрати з земляного полотна, щоб вона в подальшому не руйнувала дорожній одяг».

Для того, аби почати повноцінний ремонт температура повітря має бути не нижчою 5 градусів цілодобово, розповідає Володимир Хемій.

ВОЛОДИМИР ХЕМІЙ, перший заступник начальника Служби автомобільних доріг в Тернопільській області:

«Ми прекрасно розумієм, що ми зараз не можем запустити асфальтобетонні заводи, бо, скажем так, мінусова температура і використання гарячих асфальтобетонних сумішей не дозволено. Але є в нас холодні асфальтобетонні суміші, які виготовляє наш відомчий завод асфальтний, з хімічними добавками, які можна використовувати, скажем так, в любу погоду, підігрівається він, там холодна суміш і ведеться ямковий, аварійний, я підкреслюю, аварійний ямковий ремонт».

Також в цих цілях використовують щебенево-піщану суміш.

ВОЛОДИМИР ХЕМІЙ, перший заступник начальника Служби автомобільних доріг в Тернопільській області:

«Щоб відвернути, скажем, аварійну небезпеку, яка може статися при русі автотранспорту, значить, ми мусим використовувати такий аварійний ремонт. Так що, десь якщо, скажем, виникають якісь проблеми при русі автомобіля, десь там часом може вискочити якийсь камінчик чи шось, ми приносим вибачення, але інакшого варіанту зараз, щоб ліквідувати ямки і забезпечити безаварійний рух, ми мусимо такі вживати заходи».

 

залишіть коментар