Військові Тернопільської артбригади отримали ордени «За мужність»

Автор:     Опубліковано: 6 Лютого 2017 о 19:20    770 переглядів

Почесні відзнаки отримали військові 44 окремої артилерійської бригади. Ордени «За мужність» ІІІ ступеня вручили 22-м бійцям, які несли службу у зоні АТО під час 3-ї хвилі мобілізації.

ЮРІЙ КУЛЬПА, прес-офіцер Тернопільської окремої артилерійської бригади:

«Це надзвичайно висока нагорода, вона достається не всім. А тим хлопцям, які сьогодні її отримають, я сподіваюся, що буде обов’язково віддана честь і пошана за те, що не дали ворогу ступити ногою на нашу рідну землю. Чекаємо усіх. Надзвичайно нам приємно їх побачити у строю, можливо, когось в цивільній формі, можливо, хтось дальше продовжує службу. Тому, будемо чекати всіх».

Ті бійці, які приїхали, запевняють, такі зустрічі мають неабияке значення не лише через нагородження.

ВІКТОР ЮШКО, підполковник:

«Ця зустріч дуже піднімає дух і радість, що ми зробили певну роботу. Люди заслужили то, що вони заслужили. Переповнюють емоції, що ми зустрілися. Да, ми 3-го числа на День артилерії в Києві збиралися. Ну, сьогодні з такої приємної нагоди, що на кінець, скажем, ордена і медалі знайшли своїх героїв. Це дуже приємно, що держава про нас не забула, скільки ми там відпрацювали».

Віктор Юшко розповідає,  нести службу легко не було. Проте, незважаючи ні на що – їхній дивізіон «Ліра» із своїми завданнями впорався.

ВІКТОР ЮШКО, підполковник:

«Всюди наш дивізіон поважали. Позивний був дивізіону «Ліра». На той момент ми брали участь в бойових діях, і всі знали, що якщо «Ліра» на місці, значить, все буде порядок на нашому, де ми відповідали за напрямок Горлівка-Дзержинськ-Майорськ-Зайцеве-Гольмівське – противник ні на крок не просунувся».

До речі, частина бійців, яких призвали під час 3-ї хвилі мобілізації,  за власним бажанням продовжують нести військову службу і сьогодні.

залишіть коментар