Візовий центр в Тернополі постраждав від рук хуліганів

Автор:     Опубліковано: 21 Лютого 2017 о 19:45    892 переглядів

Як повідомляють правоохоронці, 19-го лютого близько 5 ранку невідомий чоловік написав на стіні візового центру Австрії, Литви та Польщі «Наш Степан Бандера», а потім кинув пакет з фарбою на піддашок приміщення.

СЕРГІЙ КРЕТА – начальник відділу комунікації ГУНП в Тернопільській області:

«Дана подія внесена в журнал єдиного обліку про скоєні злочини та правопорушення, за цим фактом проводиться перевірка і слідчі згодом вирішать чи буде внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань цю подію чи не буде. Зараз проводяться всі можливі заходи, аби встановити особу, яка, власне, скоїла ці хуліганські дії».

СТЕПАН БАРНА – голова Тернопільської ОДА:

«Головна ідея – це щоб дискредитувати Україну, обличчя України в європейській спільноті. Сьогодні кроки, котрі мають місце серед польських шовіністів є очевидними і всі відслідковують там діяльність і «Газпрому», і російських спецслужб. Ми так само і в Тернопільській області це кваліфікуємо і оцінюємо, що це спроба десь вплинути якимось чином на українсько-польські відносини».

У випадку встановлення особи зловмисника, який позбиткувався над візовим центром європейських країн у нашому місті, йому загрожує адміністративна відповідальність за дрібне хуліганство. До речі, подібні хуліганські провокації, відбулися не лише у Тернополі.

СТЕПАН БАРНА – голова Тернопільської ОДА:

«Акти вандалізму, тобто, наруги над могилами, фіксувалися в Львівській, Франківській області. Обмалювання чи описи візових центрів були в Києві і в Тернополі. Коли Польща, Литва є очевидними союзниками нашої держави в захисті територіальної цілісності. І коли обписується візовий центр Литви, Польщі і Австрії – ну, це очевидна провокація. Тому ми кваліфікуємо, що це діяльність російських спецслужб і мені шкода, якщо під такий вплив попадають окремі організації чи політичні партії в Тернопільській області».

Правоохоронці звертаються до всіх, хто можливо став очевидцем порушення, з проханням повідомити про це за номерами телефонів, які ви бачите на своїх екранах або на лінію 102.

тел.:27-11-70, 27-11-71, 27-12-58

моб.: 0672591518

або 102.

 

залишіть коментар