Виставку робіт майбутніх вчителів образотворчого мистецтва представили в художньому музеї

Автор:     Опубліковано: 3 Лютого 2017 о 20:28    492 переглядів

Художні картини, декоративно розписані побутові предмети, декупаж днями представили у Тернополі студенти Чортківського гуманітарного педагогічного коледжу і разом з тим,  вихованці народної художньої студії «Соняшник». Майбутні вчителі образотворчого мистецтва свої вироби в обласному центрі представили вперше.

СЕРГІЙ БОНДАР, керівник народної художньої студії «Соняшник»

«Це для нас досягнення велике. До нас приходять діти з села, які абсолютно нічого не вміють, скажімо так, деколи враження складається, що вони вперше почули, що в них мало бути в школі образотворче мистецтво, або вчить, вибачте на слові, фізрук Іванович, або ще хтось, не спеціалісти. І тільки, коли в нас попрацюють, бо я їх відбираю, трошки пересіюю, відбираю тих кращих, що можна навчити і поступово вчимо до цього рівня. Багато хто перший раз пізнає, що має здібності до того і попадаються досить талановиті діти».

На даний час у студії навчаються 25 вихованців. Працюють вони у найрізноманітніших техніках, серед них батик, декоративна графіка, живопис, декупаж. Тематика представлених робіт доволі широка.

ІГОР ДУДА,  директор обласного художнього музею

«35 років тому назад Сергій Федорович Бондар прийшов в тодішнє педагогічне училище Чорткова, 30 років тому організувалася студія «Соняшник» і 15 років вона діє у Чортківському гуманітарному педагогічному училищі, яке нині носить ім’я Олександра Барвінського».

РОМАН ПАХОЛОК, директор Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Олександра Барвінського

«Нам, абсолютно щиро кажу, приємно тут бути, нам дуже приємно бачити увагу до себе, до творів молодих людей, які зростають в наших стінах. Наша специфіка дуже делікатна, вони мають на зростання лише 4 роки і потім вони йдуть в світ».

Переглянути роботи майбутніх вчителів образотворчого мистецтва та їхнього наставника Сергія Бондара можна в обласному художньому музеї протягом місяця.

 

залишіть коментар