З початку тижня розпочалась реєстрація на ЗНО

Автор:     Опубліковано: 9 Лютого 2017 о 19:10    295 переглядів

Один із найважливіших етапів проходження Зовнішнього незалежного оцінювання розпочато. Зареєструватись на проходження тестування можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти як цьогорічним випускникам шкіл, так і випускникам минулих років, а також охочим продовжити навчання після професійно-технічних училищ  та вишів 1-2 рівнів акредитації.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, заст. директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти ТОКІППО

«Ми можемо розділити період реєстрації на два етапи. Перший – це етап реєстрації безпосередньо самими учасниками тестування і другий етап – це вже коли надіслані на адресу Регіонального центру оцінювання якості освіти документи  проходять повторну ідентифікацію-реєстрацію і за їхніми результатами, правильністю оформлення цих документів, учаснику тестування надсилається сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти. Коли на руках є вже цей сертифікат, це означає, що учасник зареєстрований».

Ознайомившись зі всіма правилами проходження ЗНО на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, майбутні абітурієнти повинні заповнити спеціальну реєстраційну картку, після чого її роздрукувати.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, заст. директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти ТОКІППО

«Після цього ще потрібно власноручно написати заяву на верхній частині інформаційної картки і вказати там певні ще свої персональні дані, підписати це все і вклеїти 2 фотокартки, розміром 3х4 см.».

Дану інформаційну картку разом із іншими копіями документів, майбутні абітурієнти повинні відправити у Регіональний центр оцінювання якості освіти до 17 березня. Після чого їм має прийти сертифікат на проходження ЗНО.

Зазначимо, на цьогорічному тестуванні обов’язково складатимуть українську мову і літературу,  також  на вибір історію України або ж математику. Третій та, за бажанням, четвертий предмети необхідно вибрати самостійно, відповідно до того,  на яку спеціальність планує поступати абітурієнт.

 

залишіть коментар