Зодчий Марійського духовного центру представив персональну виставку картин

Автор:     Опубліковано: 15 Лютого 2017 о 19:24    760 переглядів

Близько 40-ка картин представили сьогодні в Українському домі «Перемога», в рамках персональної виставки тернопільського архітектора Михайла Нетриб’яка. Автор картин каже, попри те, що малює, художником себе все ж не вважає.

МИХАЙЛО НЕТРИБ’ЯК, архітектор

«Надихає мене мабуть те, що я закінчив художню школу і там прищепили мені любов до цього. Це в Бучачі було, перша художня школа, перший випуск, директор – Омелян Васильович Ментус знаменитий, знаний чоловік, от з того часу я фактично і малюю весь час».

І це вже понад 40 років, додає  чоловік. Серед представлених картин є як пейзажі, так і натюрморти, архітектура.  А  ще чимало робіт із зображеннями Зарваницьких святинь, які колись були збудовані саме за його проектами. Однак якщо раніше це були лише креслення, то зараз вони переросли у справжні картини і  на цьому автор обіцяє не зупинятися.

МИХАЙЛО НЕТРИБ’ЯК, архітектор

«В мене зараз взагалі зародилася така думка, щоб всі ті храми, церкви, які збудовані по моєму проекту, ще зробити в акварелі. Це було би досить оригінально і цікаво. Є ще пам’ятки архітектури деякі, я ще думаю, що я створю цю серію – це церкви наші: Катедра і церква Різдва,  ну і думаю в тому напрямку дальше працювати».

Зазначимо,  виставку своїх картин Михайло Нетриб’як представив вже вчетверте, цього разу це роботи написані після двотисячного року. Триватиме виставка до кінця місяця.

 

залишіть коментар