8 березня подарує тернополянкам тепло

Автор:     Опубліковано: 6 Березня 2017 о 19:00    666 переглядів

Після затяжної зими, яка ще з осені не скупилася на сніги та морози, як за календарем, так і за температурними показниками, на свою посаду заступила весна. У гідрометеоцентрі очікують, теплий, проте примхливий, березень. На поточний тиждень, синоптики прогнозують нестійкі погодні умови.

ОКСАНА ОЗИМКІВ, завідувач сектору метеорологічних прогнозів Тернопільського гідрометеоцентру:

«Завтра очікуємо хмарну погоду з проясненнями. Без істотних опадів. Вночі та вранці осідатимуть слабкі тумани. Вітер переважатиме південного напрямку, слабкий, середня швидкість 5-10 м/с. В температурному режимі: нічні становитимуть від 1 морозу до 4 тепла, денні прогріватимуться до 9-14 вище нуля».

8-го та 9-го березня, синоптики очікують, хмарну погоду з проясненнями. Проте буде досить тепло.

ОКСАНА ОЗИМКІВ, завідувач сектору метеорологічних прогнозів Тернопільського гідрометеоцентру:

«В окремі дні з проходженням атмосферних фронтів. Місцями по області проходитимуть опади. Переважно вони будуть за інтенсивністю слабкими. Вітер переважатиме північно-східного, північно-західного напрямку 3-8, 5-10 м/с. По температурі повітря: вночі 1-6 тепла, денна температура 9-14 вище нуля».

Наприкінці тижня погода майже не зміниться. Також без істотних опадів, лише вночі 10-го березня невеликий дощ. Температура повітря вночі від 2 градусів морозу до 3-х тепла. Вдень 5-10 градусів вище нуля. У суботу, 11-го березня, стовпчик термометра підніметься на 10-15 позначок вище нуля.

залишіть коментар