Через скарги сусідів правоохоронці вийшли на слід наркоторговців

Автор:     Опубліковано: 21 Березня 2017 о 19:25    335 переглядів

«Знають сусіди твої біди» – кажуть у народі. А у Тернополі завдяки таким спостережливим сусідам правоохоронці вийшли на слід наркоторговців.

тернополянка:

«У мене були проблеми і конфлікти з сусідкою, яка постійно курила на коридорі, у під’їзді з по сторонніми, незнайомими людьми сумнівної зовнішності. Неодноразово, протягом дня, зайти у під’їзд було неможливо. Коли я зробили їй одного разу зауваження, щоб вона не курила у під’їзді, вона накинулась на мене з кулаками і нанесла тілесні ушкодження. Я неодноразово бачила, що вона передає, під під’їздом, цим незнайомим людям якусь речовину в маленьких куль очках».

Поліцейські на заяви тернополян відреагували. За кілька місяців оперативники встановлювали осіб причетних до наркоторгівлі.

МИХАЙЛО ДИМИДА, в. о. керівника підрозділу протидії наркозлочинності УКП ГУНП в Тернопільській області:

 «Дана інформація була перевірена та знайшла своє підтвердження. Стало відомо, що вона залучила до своєї злочинної діяльності також раніше судимого, наркозалежного чоловіка, який допомагав їй збувати. Дані особи виготовляли наркотичні засоби за місцем проживання. І ще третього чоловіка, якого вона також залучила до своєї протиправної діяльності на масиві «Дружба» на території приватного будинку».

Організатором незаконного наркобізнесу виявилася тернополянка, 1967 року народження. Жінка вже неодноразово притягувалась до кримінальної відповідальності і відбувала покарання за наркозлочини. Клієнтів у сумнозвісних «підприємців» вистачало. Наразі правоохоронці встановили близько п’ятдесяти покупців. Один мілілітр наркотичної сировини вартував сто гривень. Втім, підозрювана, за словами поліцейських, продавала також і сильнодіючі лікарські речовини. Середній заробіток жінки за день сягав двох-трьох тисяч гривень.

МИХАЙЛО ДИМИДА, в. о. керівника підрозділу протидії наркозлочинності УКП ГУНП в Тернопільській області:

 «По двом обрано запобіжний захід – взяття під варту із правом внесення застави. По третьому чоловіку, де виготовлялося, вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Під час проведення санкціонованих обшуків, працівниками поліції було вилучено наркотичні засоби, а саме опій, також сильнодіючі лікарські препарати, які також збувалися даною групою осіб. А за місце проживання чоловіка. Де це виготовлялося більше 20 кілограм макової соломки. Близько 30 літрів розчину опію. А також приладдя для виготовлення наркотичних засобів».

Процесуальне керівництво у даній справі здійснює прокуратура Тернополя.

 

залишіть коментар