Діти з особливими потребами провели Хресну дорогу

Автор:     Опубліковано: 23 Березня 2017 о 19:08    353 переглядів

У Тернопільському обласному навчально-реабілітаційному центрі організували особливу Хресну дорогу. Її повністю читали вихованці цього закладу, а супроводжував молитовне дійство хор дітей з особливими потребами.

«Поможи, Боже мій, зрозуміти любов, що для нас показав на хресті, на хресті. Лиш тоді зможу я за тобою іти серед бур і страждань на землі».

ІРИНА КОРОЛЬ, директор Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру:

«Час покаяння, навернення і прощення. І цей час є особистою нагодою для кожного з нас – і для дорослих, і для кожного вихованця, повернути свої серця до добра і любові. Попрости прощення один в одного, в ближнього і підготуватися до свят».

У закладі навчається 145 дітей з вадами опорно-рухового апарату, віком від 4-х до 17-ти років.

ЖЕНЯ, вчиться у 8-му класі:

«Мені в школі подобається, тому що я можу розкрити свій потенціал. Я більше до літератури. Я творча особа. Наш клас ходить на гурток, ми пишемо там газету. Журналістика і дизайн. Ми пишемо шкільну газету. Разом з нашою вчителькою зарубіжної літератури».

Діти окрім навчання мають можливість відвідувати гуртки, яких тут є чимало.

ЖЕНЯ, вчиться у 8-му класі:

«У нас є гурток шашок, гурток технічного дизайну, фотогурток, хоровий гурток. Гуртків в нас дуже багато, тому час є чим зайняти. Є легка атлетика. Деколи ще ходять діти на важку атлетику. Займаємо місця з шахмат, з шашок, їздимо на змагання. Ми тут дуже добре розвиваємось. Хто творче розвивається. Особисто я ходжу на хоровий гурток».

Чимало людей намагаються допомогти в матеріальному забезпеченні цього закладу. До прикладу, на конкурсі «Міс Тернопіль» зібрали кошти саме з цією метою.

ВОЛОДИМИР ЗАВЕРУХА, регіональний координатор національного комітету «Міс Україна»:

«Ми вже традиційно, в місті Тернополі. Я не говорю про всю Україну, пару років склалася така традиція. Тобто, є такий титул, обирається «Міс Тернополя», є титул «Міс глядацьких симпатій». Тобто, ми не хлопанням в долоні, а шляхом є 20 учасниць і 20 скриньок в антракті. І чия скринька, чиє ім’я саме більше кинеться туди грошей – та отримує титул глядацьких симпатій. Ці гроші ми завжди даємо на якісь такі речі – благодійність».

На конкурсі вдалось зібрати близько 8-ти тисяч гривень. Долучилася до цього проекту і міська рада. Зокрема, привезли обладнання для кабінету арт-терапії.

ІРИНА КОРОЛЬ, директор Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру:

«А такої допомоги, допомоги і в підтримці, і в спілкуванні, і в отаких заходах спільних, як сьогодні відбувається, і, звичайно, допомоги у навчанні, у облаштуванні нашої установи ми потребуємо постійно. Тому такі заходи у нас проводяться і ми кличемо усіх людей доброї волі, котрі мають бажання поспілкуватися з нашими дітьми, мають бажання познайомитися з нашим життям і якимось чином допомогти цим діткам».

«Дякуєм тобі, Боже, за цю днину гожу. За сонечко ясне, за цей світ прекрасний».

залишіть коментар