ДНЗ у Підгайцях має нову котельню

Автор:     Опубліковано: 10 Березня 2017 о 18:49    1 027 переглядів

У Підгайцях дитячий садочок один. Тут навчається майже дві сотні дітей. Нещодавно у закладі повністю замінили систему опалення.

ВОЛОДИМИР СЛЮЗАР, начальник відділу освіти, молоді та спорту Підгаєцької РДА:

«В нашій котельні облаштовано 3 сучасних котли: повністю насосна група, повністю фільтр водоочистки, повністю пом’якшувана група, тобто, забезпечено все. Крім того, замінено вікна, замінено двері, облаштовано тамбур для збереження тепла. І на даний час температурний режим справді покращився значно».

ТАРАС ЮРИК, народний депутат України:

«Тут стояли старі котли, які були абсолютно не енергоефективні. Щоб ви розуміли, витрати тільки на те, щоб запустити систему – це 200 кубів в день йшло тільки на те, щоб нагріти саму систему. Тобто, воно не давало ще тепла, тільки для того, щоб нагріти. Ми розуміли, що якщо в цьому садочку тільки половина вікон замінені на металопластикові, інші ще старі, радянські. Відповідно, від того, що ми доведемо тепло до будівлі, в результаті виникне ситуація, що все одно це тепло не буде утримуватись в межах цієї будівлі, відповідно, потрібно було ще змінити і вирішити до кінця проблему заміни вікон».

З Фонду соціально-економічного розвитку за поданням народного депутата України від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Тараса Юрика на його округ виділили 20 мільйонів гривень минулого року.  Саме з цих коштів і оплачували необхідні роботи по реконструкції котельні в садочку, а також замінили більше 50-ти вікон та більше десятка дверей.

ГАННА СЛЮЗАР, класовод 1-А класу:

«Коли поставили вікна дуже змінилася обстановка в класі. Стало тепленько, затишно. Зовсім інакше стало приміщення. Коли заходиш в клас дійсно відчувається домашня обстановка. Це багато значить для наших дітей. Перший клас – ми дбаємо за їх здоров’я, за те, щоб їм було світло, затишно. І якраз світло, яке падає з лівої сторони правильно впливає на зір дітей і їхній розвиток».

Загалом на реконструкцію котельні витратили більш, як 800 тисяч гривень, заміна ж вікон обійшлася у майже 300 тисяч. Завершили всі роботи у січні цього року.

залишіть коментар