До літа планують відновити Теребовлянську військову частину

Автор:     Опубліковано: 3 Березня 2017 о 20:09    1 015 переглядів

Після 16-річного застою, роботу Теребовлянської військової частини відновили наприкінці 2015-го. Сьогодні там взялися за реконструкцію військового містечка. За кошти, виділені Міністерством Оборони України, Тернопільською і Теребовлянською адміністраціями, вже виконали низку ремонтних робіт.

СЕРГІЙ БАРАНОВ, командир військової частини:

«Зроблена котельня. Зараз проводиться капітальний ремонт казарм. Прокладена нова електропроводка. Замінені труби. Вже навіть замінені вікна. Зроблений дах, відновлений дах, утеплений. І проводяться далі роботи згідно плану».

У військовій частині перебуватимуть близько восьми сотень військовослужбовців. На даний час особовий склад перебуває у зоні проведення Антитерористичної операції.

СЕРГІЙ БАРАНОВ, командир військової частини:

«В нас є всі можливості для того, щоб зробити тут дуже гарне військове містечко, де люди, які будуть повертатися з виконання бойових завдань, зможуть відпочити і набратися сил. Де будуть сім’ї, у першу чергу, проживати. Тим паче, що всі казарми робляться підвищеного комфорту».

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Сьогодні більш як дві тисячі військовослужбовців-контрактників з Тернопільської області захищають територіальну цілісність нашої держави на сході України. Одну з ключових ролей в цьому відіграє 44 артилерійська Тернопільська бригада. Саме відновлення інфраструктури цієї військової частини для нас є одним із важливих завдань. Ми є свідками сьогодні доброго прикладу, коли військові частини, котрі були розформовані більш як 10 років тому, сьогодні отримують нове дихання. З ініціативи Президента України Петра Порошенка ми поставили собі за мету відновити військові частини у Теребовлі та Чорткові».

На відновлення Теребовлянської військової частини 44-тої артилерійської бригади з державної казни цьогоріч виділили понад 9 мільйонів гривень.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Нам потрібно залучити не тільки ресурси державного бюджету, а й також долучити допомогу органів місцевого самоврядування і підприємництва. Добрим є прикладом, коли вже за рахунок підприємців було встановлено сітку більш як 800 метрів протяжністю. Здійснено електрифікацію об’єкта. Але одночасно, в нас сьогодні стоїть питання і підведення ефективних комунікацій, а також безпосередньо реконструкція казарм, в яких ми сьогодні перебували».

Всі роботи планують завершити до літа.

 

залишіть коментар