Молоді архітектори обговорили перспективи реконструкції парку Національного відродження

Автор:     Опубліковано: 13 Березня 2017 о 19:00    564 переглядів

Протягом 4-х днів тернопільський парк Національного Відродження досліджували молоді дизайнери та архітектори. Саме з цією метою організували воркшоп, який спрямований, у першу чергу не на конкретні рішення, а на загальну оцінку ситуації.

ОЛЕНА ДЖУЛА-РАЙФШНАЙДЕР, архітектор, учасник громадської ініціативи URBAN.te:

«Ми дуже багато часу присвятили саме аналізу ситуації. І аналізу не тільки того, що відбувається в самому парку, що на нього впливає ззовні. І прийшли 3 команди до якихось своїх рекомендацій, свого бачення. Думаю, що наші бачення в якихось моментах будуть десь перетинатись, перегукуватися, а десь розходитися і на цьому буде ґрунтуватися подальший проект».

Тернопільські активісти запросили долучитися до воркшопу і спеціалістів з інших міст. Відгукнулися на пропозицію молоді люди з Полтави, Львова та  Києва. Учасники поділились на 3 команди.

МАКСИМ ЛИСОГОРА, архітектор (м. Київ):

«Коли вперше я побував в цьому парку, то насправді враження були, що парк прекрасний, парк чудовий. Набагато більше в ньому позитивного, ніж людям здається. Більше можна не змінювати якийсь дизайн, а особливо структуру парку, бажано залишити, вона прекрасна. Більше дати якийсь ребрендинг йому. Сказати, дивіться, парк просто афігенний. Десь трошки підчистити, десь щось залатати, десь щось оновити, там фонтан не працює».

Свої пропозиції учасники воркшопу озвучували досвідченішим колегам та разом з ними обговорювали висновки своєї роботи.

ВАСИЛЬ БЕСАГА, начальник управління містобудування та архітектури ТМР:

«Ідеї хороші. Я ще, правда, до кінця їх не побачив. Після цього ми обсудимо, визначимо обов’язково, яка група постаралася, представила. Мені здається там концептуально всі гарно попрацювали. І все одно обов’язково концепція, якась хороша ідея, вона буде вибрана. Можливо там, перша, друга, третя – не в обіду нашим учасникам. Можливо, вони в дальнішому попрацюють разом і створять якусь одну хорошу ідейку».

 

залишіть коментар