На вулиці Сагайдачного посадили червонолисті клени

Автор:     Опубліковано: 24 Березня 2017 о 19:25    869 переглядів

Десять червонолистих кленів висадили у центрі Тернополя, на  вулиці Сагайдачного, в рамках двомісячника благоустрою. Дерева посадили на прохання тернополян, які скаржилися, що влітку над лавочками, які там встановили раніше, бракує тіні.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник міського управління ЖКГ:

«І ми подумали, що,  оскільки тут дуже цікаве таке зелене різнобарв’я різних порід дерев, червоні дерева тут будуть підходити дуже сильно. Плюс червоні дерева дуже гарно підходять під клумбу, так звана «європейська клумба», яка поєднує нижній і верхній ярус. Тобто, в нас клумба буде нижній ярус, а дерева будуть – верхній ярус. І це дуже цікаво буде проглядатися, заповнює повністю весь простір».  

Нові дерева з’явилися і в інших куточках Тернополя.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Крім того, висадження дерев відбулося сьогодні в парку «Топільче» і парку Шевченка».

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник міського управління ЖКГ:

«Ми ще висаджуємо тюльпанові дерева і висаджуємо катальпи».

Чиновники сподіваються, що тернополяни бережно поставляться до дерев, адже це – окраса нашого міста.

Нагадаємо, 24 та 25 березня у Тернополі – загальноміська толока. Окрім висадження дерев, в обласному центрі влаштували велике прибирання.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Якщо порахувати загальну кількість людей, які долучилися до акції на цей час, то в мене є інформація, що вже біля двох тисяч тернополян взяли участь сьогодні в прибиранні. З них близько 400 – це працівники міської ради. По інформації, яку дали на даний час в управлінні ЖКГ, більше 300 тонн сміття вивезено з Тернополя. Долучилися до роботи всі підприємства, установи і організації різних форм власності, і учбові колективи, і медичні заклади. Дуже активні цього року об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. ОСББ і ЖЕКи працюють навколо прибудинкових територій, комунальні підприємства забезпечують прибирання своїх територій».   

Зі слів Сергія Надала, наступну таку толоку мають намір провести за тиждень до Великодніх свят.

 

залишіть коментар