Посадовців Тернопільської дирекції «Укрпошти» підозрюють у розтраті державних грошей

Автор:     Опубліковано: 13 Березня 2017 о 19:01    602 переглядів

Розтрату понад шестиста тисяч гривень державних коштів посадовцями Тернопільської дирекції «Укрпошти» викрила Служба безпеки України спільно з поліцією. Правоохоронці встановили: між «Укрпоштою» та місцевим підприємством була укладена угода з обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, які використовують у відділеннях зв’язку. Насправді ж обслуговування касових апаратів здійснювали самі працівники «Укрпошти», повідомляють в СБУ.

ПЕТРО КОРОЛЮК, прес-секретар Тернопільського управління Служби безпеки України:  

«Маючи печатки та бланки підрядної організації, посадовці дирекції самостійно оформляли акти виконаних робіт, а також – вносили відповідні відмітки у реєстраційні форми про нібито надані послуги. Під час обшуків у робочих кабінетах та помешканнях зловмисників вилучено комп’ютерну техніку, документи бухгалтерського обліку та електронні носії даних». 

Зі слів Петра Королюка, за матеріалами СБУ поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» Кримінального кодексу України. Тривають слідчо-оперативні дії.

 

залишіть коментар