Працівники галузі ЖКГ та побутового обслуговування відзначили професійне свято

Автор:     Опубліковано: 17 Березня 2017 о 19:05    246 переглядів

У Тернополі 30-х працівників галузі житлово-комунального господарства та побутового обслуговування відзначили з нагоди їхнього професійного свята.

ВАЛЕРІЙ КОСС, голова обласної організації профспілки працівників ЖКГ, побутового обслуговування:

«Це свято цих людей, які щодень непомітні, щодень створюють матеріальні блага, щодень обслуговують населення: прибирають вулиці, перевозять населення, дають тепло в квартири, дають гарячу воду, холодну воду».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Це ті дрібниці, на які, можливо, ми також  кожного дня не звертаєм увагу, але коли люди знають, що є де постригтися, почистити одяг, отримати якусь іншу послугу – їм живеться набагато комфортніше. Це ті люди, які створюють робочі місця, люди, які сплачують податки, люди, які роблять наше місто комфортнішим. Тому сьогодні, в першу чергу, я їм хочу подякувати, від імені всіх тернополян та побажати здоров’я, натхнення, успіхів у їхній праці».

Нагороджені працівники зізнаються, таке святкове відзначення – це приємно, але хочеться, щоб люди більше цінували їхню роботу щоденно.

ІРИНА ГАЛАШИН, маляр:

«Жильці не шанують нашої роботи, тому що ми, ще навіть з під’їзду не вийшли, як вони вже поцарапали, чи то діти, чи то хто. Понагаджують. Є такі, що приємно, вийти з того під’їзду, а є такі, люди різні».

Представники галузей ЖКГ та побутового обслуговування кажуть, незважаючи на те, що робота їхня нелегка та є нюанси, які хотілось би змінити, – вони її люблять.

РОМАН ГНИП, комірник-постачальник:

«Звичайно, що приємно, коли відзнака є, і поважають. Значить, люди поважають і наша робота комусь потрібна. В першу чергу, аби люди цінували нашу працю, ну, і щоб зарплата, була гідна ну, і всього найкращого».

ІРИНА ГАЛАШИН, маляр:

«Свою роботу дуже люблю, працюю вже 8-й рік в ЖЕКу, я задоволена роботою. Буває важко, так. На руки, на ноги, буває важко. То всьо перевтомлюється, але переборюється. Колектив гарний маю, задоволена ним. Вітаю всіх, звичайно, своїх колег. І що в других ЖЕКах працюють, я з ними працювала».

 

залишіть коментар