Правоохоронці знайшли крадія спортивного мотоциклу

Автор:     Опубліковано: 10 Березня 2017 о 18:49    692 переглядів

У збаражчанина, можна сказати, з-під носа, поцупили мотоцикл. Чоловік розповідає, на одному з сайтів в мережі Інтернет розмістив оголошення про продаж транспортного засобу. Після чого, до нього зателефонував хлопець і попросив показати товар.

ДМИТРО КОЗИРА, потерпілий:

«Дав оголошення. Дзвонили різні клієнти. Якраз був вихідний. Подзвонив один хлопець, каже, що зацікавився. Ну, питань нема. Ми з ним зустрілися на другий день».

Потенційний покупець приїхав за домовленою адресою, довго оглядав мотоцикл, перевіряв деталі і роботу двоколісника. В якийсь момент гість завів транспорт і втік.

 ДМИТРО КОЗИРА, потерпілий:

«Молода людина, знаєте, не міг подумати, що він може таке втнути. Тим більше, було купа людей, купа свідків. Коли добре прогрілося, він відволік увагу, що, ну там ж клієнти були, другі люди, що от – чого не купляють такий хороший мотоцикл? В той час, коли ми увагу відвернули, він по коробці і пішов. Як то кажуть: засверкали глазки».

Правоохоронці вийшли на слід хлопця. Ним виявився 21-річний житель Івано-Франківської області. За словами слідчого Збаразького відділення поліція Павла Цвяха, раніше підозрюваний до кримінальної відповідальності не притягувався.

ПАВЛО ЦВЯХ, слідчий Збаразького відділення поліції ГУНП в Тернопільській області:

«Оперативним шляхом було встановлено, що особою підозрюваного є чоловік віку 21 рік. З міста Галич Івано-Франківської області. Він є з багатодітної сім’ї. На даний час ніде не працює. Метою крадіжки його було викрасти мотоцикл для власних потреб. Оскільки він на даний час не мав коштів, щоб придбати його. На той час думав домовитися з потерпілим про меншу суму».

Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу – домашній арешт. Триває слідство.

 

залишіть коментар