Служба безпеки України днями святкуватиме ювілей

Автор:     Опубліковано: 23 Березня 2017 о 19:06    466 переглядів

25 березня – 25! Днями СБУ відзначатиме День народження. Саме 25 березня 1992-го року Верховна Рада ухвалила Закон «Про Службу безпеки України». Напередодні у Тернополі відбулись урочистості.

ВІТАЛІЙ НАЙДА,  начальник управління СБУ в Тернопільській області

«Сьогодні будуть відзначені відзнаками голови СБУ, відзнаками очільника ОДА, відомчими відзнаками ті кращі співробітники, які дійсно показали на ділі, що вони є фаховими співробітниками СБУ, що вони професіонали своєї справи, що вони не жаліють себе в справі захисту Вітчизни, в справі забезпечення безпеки нашої країни».

Також, з нагоди відзначення 25-ї річниці створення Служби безпеки України, біля каплички, що знаходиться на території обласного управління працівники та гості спільно помолилися і вшанували пам’ять усіх загиблих співробітників СБУ. Очільники міста та області відзначили вклад працівників відомства у підтримку безпеки в державі.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Вони зробили основний вклад в то, щоб забезпечити збереження державності, завдяки їхній праці упереджено сотні терактів, сотні конфліктів, завдяки їхній праці збережено життя тисячам українців, військовослужбовців, мирного населення. Завдяки їхній роботі, яку можливо ми можемо не бачити, не відчувати, але завдяки їхній праці, ми маємо спокій і порядок в місті Тернополі».

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Більше як 150 співробітників Тернопільського обласного управління СБУ є учасниками бойових дій і безпосередньо брали та беруть участь у захисті територіальної цілісності нашої держави. Друге, більш як 200 чоловік є безпосередньо тими, хто захищали і будуть далі захищати територіальну цілісність нашої держави на сході України і зараз частина з них перебуває там».

 

залишіть коментар