Тернопільські патрульні за рік роботи виписали штрафів на 6 мільйонів гривень

Автор:     Опубліковано: 13 Березня 2017 о 18:59    719 переглядів

З нагоди першої річниці тернопільські патрульні розповіли основні здобутки в своїй роботі. До прикладу, більше двох сотень кримінальних правопорушень вони розкрили по гарячих слідах. Патрульні поліцейські виявили 818 порушників, які керували транспортними засобами у нетверезому стані та склали більше 9-ти сотень адмінматеріалів на порушників-пішоходів.

ВОЛОДИМИР СТРУК, начальник УПП в м. Тернопіль:

«За рік часу Управлінням патрульної поліції в Тернополі опрацьовано 67 тисяч 184 події. З них було 36 тисяч 23 виклики по лінії «102» і 31 тисяча – це самостійно створені завдання – ті порушення, які виявляли під час несення служби, патрулювання. За цей рік часу ми склали трошки більше 20 тисяч адмінпостанов та більше 3-х тисяч адмінпротоколів».

Загальна сума штрафів, які виписали тернопільські копи за рік роботи перевищує 6 мільйонів гривень.

ВАДИМ ЗЕЛЕНСЬКИЙ, заст. начальника Департаменту патрульної поліції України:

«Основна частина вас прийшла з цивільного життя, яка не розуміла для чого вона прийшла, куди вона прийшла. Але за цей рік ви дуже багато чому навчились і я вам можу з впевненістю сказати, що ви професіонали своєї справи. Велике вам спасибі!».

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУНП в Тернопільській області:

«Я вас вітаю,  бо тому, що ви вижили, перший рік вижили. Тому що вас реально, друзі мої, кинули під танки. Тому що стільки місяців навчання, це, вибачте, замало. Але за той рік, який ви пропрацювали, прослужили, ви вже навчилися берегти одне одного. Виконувати роботу так, як потрібно її робити».

Самі ж патрульні кажуть, перший рік роботи був нелегким, але про вибір професії не шкодують.

ІРИНА БЕГАН, інспектор УПП в м. Тернопіль:

«Ми розумієм реальність вже. За рік зрозуміли, дійсно, з чим ми зіштовхнулися. Звичайно, що були десь моменти розчарувань, не без цього. Були, як злети, так і падіння, були справи, після яких приходиш з роботи і кажеш: Боже, чого я туди пішов? Але це з легкістю все знімалось, тому що ти приходиш і ти розумієш, що є моменти, в яких ти реально допомагаєш людям».

ЮРІЙ ГОЇК, командир роти №4 УПП в м. Тернопіль:

«Перш за все, звичайно, я хочу привітати своїх колег, тому що, цей рік роботи, він був важкий, але ми всі справилися, всі йшли до цього, всі бажали змін, змінювали і змінюєм країну, ми працюєм на те, щоб наші громадяни, жителі Тернополя, спали спокійно, ми будем вдосконалюватися, покращувати життя в нашому місті».

Привітати тернопільських патрульних та висловити їм вдячність або іншу підтримку прийшли і представники міської та обласної влади.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Сьогодні можна сказати з впевненістю, що патрульній поліції вдалось зберегти підтримку людей. Люди переконані, що створений не каральний орган, а сервісна служба, яка може забезпечити безпеку в Тернополі тернополян. Звичайно, є ще багато проблем, є ще куди зростати, але, я думаю, що спільними зусиллями ми зробим роботу поліції ще більш професійнішою, більш ефективнішою, мерія буде надалі продовжувати реалізовувати програму «Безпечне місто», яка передбачає фінансування, технічну та іншу підтримку патрульної поліції. І думаю, що спільними зусиллями ми зробим наше місто справді безпечним».

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Сьогодні Україна потребує відповідальних, цілеспрямованих, молодих людей, для яких є принцип Закону і верховенство Закону – це головний принцип, який дасть можливість нам забезпечувати як територіальну цілісність нашої держави на сході України, так і наводити конституційний лад, забезпечувати, в Тернопільській області. Сподіваюся, що ви будете і надалі тими воїнами, котрі будуть берегти нашу державу».

 

залишіть коментар