Тернопільських підлітків закликали уникати депресивні групи у соцмережах

Автор:     Опубліковано: 3 Березня 2017 о 20:17    1 904 переглядів

Тернопільських підлітків закликали уникати депресивні групи у соцмережах. У Технічному коледжі фахівці роз’яснювали згубний вплив таких спільнот на психіку молоді, а також запропонували більше спілкуватись в реальному житті та ділитись наболілим як з батьками, так і з іншими близькими людьми. 

Застерегти, аби не допустити. У Тернопільському технічному коледжі відбувся тематичний захід, покликаний в першу чергу вберегти молодь від самогубства.

ТЕТЯНА ГРУХІНА, викладач Технічного коледжу ТНПУ ім. І. Пулюя, співорганізатор заходу

«Хочемо обговорити цю проблему і допомогти дітям зрозуміти куди звертатися в разі необхідності, як реагувати на дітей які, можливо, мають депресивні настрої, як допомогти цим дітям і основна наша увага це на попередження таких випадків. Залучили до заходу двох практичних психологів, які можуть підказати як вийти з депресії, залучили до нашого круглого столу фітнес-тренера, який підкаже як займатися спортом, а ви знаєте, це для дітей підліткового віку є досить актуальне і звичайно ми хочемо почути думку Церкви стосовно того, як дітям пережити цей важкий підлітковий вік».

Випадки дитячого суїциду нерідко трапляються через нестачу батьківської уваги, проблеми з ровесниками, невзаємне кохання та низку інших факторів, зазначають організатори заходу. Вразлива та нестійка психіка  підлітків зазнає моральних травм, які згодом викликають депресію, побороти яку самотужки стає все важче. І як наслідок, стається непоправне.

о. ЙОСАФАТ САВРАН, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці

«Причиною до цього може бути також певний потік інформації, який сьогодні є дуже шквальний і тому зорієнтуватися де є правда, де є брехня, де є чисте, де є брудне, де є грішне, де є святе, людині в такому віці є досить складно. Людина зазвичай шукає собі ідеалів, якихось зразків поведінки і сьогодні потрапляє на рекламу і відповідно ця реклама пропагує певний стиль життя, певний стиль поведінки. Ці труднощі можуть зявлятися, на жаль, в кожній сімї і це може бути дуже несподівано».

Завідувач відділення професійної підготовки  Технічного коледжу розповідає, на їхньому відділенні навчається 600 учнів і лише 15% з них – це діти з благополучних сімей.

ОКСАНА КУТКО, заввідділення професійної підготовки Технічного коледжу ТНПУ ім. І. Пулюя

«Ми проводимо масу різних заходів, на яких постійно наголошуємо, що ми любимо своїх учнів, ми стараємось для них, робимо все можливе, що ми можемо дати, педагоги, майстри виробничого навчання, викладачі, вихователі в гуртожитку, але нажаль цього замало. Звичайно, ми долучаємо і Церкву до виховання, ми стараємося і з батьками тісно співпрацюємо, але такі підлітки потребують дуже багато уваги і співпраця батьків, педагогів, звичайно дає свої позитивні результати».

 

залишіть коментар