Тернополян закликають дотримуватися екологічного посту

Автор:     Опубліковано: 15 Березня 2017 о 19:30    647 переглядів

Оскільки двомісячник благоустрою цьогоріч співпав із Великодним постом, його організатори вирішили провести дану акцію у відповідному форматі, під гаслом «екологічний піст». Це означає, що очищення душі та помислів, обмеження в їжі та веселощах, чого зазвичай дотримуються християни під час посту, повинно відбуватися разом із очищенням навколишнього середовища.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології міськради

«Що саме ми вклали в цю ідею.  Перше – це людина, яка любить своє місто, вона розуміє, що певні обмеження покращать екологічний стан нашого міста, а саме: не викинь недопалок на вулиці, а кинь його в урну, обмеж кількість поїздок транспортом, щоб було менше викидів СО, виключи світло, виходячи з під’їзду, а не щоб воно нагорало і так далі. Тобто, зроби певне обмеження, яке має екологічний напрямок».

Дану акцію, додає Олег Соколовський у Тернополі підтримали і представники Церкви, і мешканці міста.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології міськради

   «Практично ми не бачимо, щоб спалювали б зараз суху рослинність, в нас завжди в такі часи пожари і так дальше, люди палять – ми не маємо цього. Дивимось зараз, що двомісячник відбувається, люди дуже активно взялися за двомісячник. Ми ще не оголошували толоки, а вже люди самі роблять толоки, тобто це працює позитивно, ми надіємося, що в подальшому будемо завжди, якщо буде збігатися з постом, то будемо завжди це оголошувати».

Зазначимо,  в рамках толоки, найближчим часом у місті також планують  висадити алею червонолистих кленів «Файне місто» у парку «Топільче».

залишіть коментар