Тернополян запрошують на відпочинок в Аджарію

Автор:     Опубліковано: 7 Березня 2017 о 19:48    932 переглядів

Тернопіль приймає гостей із Грузії. У нашому місті з офіційним візитом перебуває делегація автономної республіки Аджарія, зокрема,  заступник міністра освіти регіону та секретар міської ради Батумі.

МІРІАН КАТАМАДЗЕ, заступник міністра освіти, культури та спорту АР Аджарія (Грузія):

«Оформить меморандумы, оформить договоры, красивые слова написать – это очень хорошо, но я лично думаю, и у меня стопроцентная поддержка есть главы Аджарской автономной республики, чтоб не только на бумаге все это излагать красивыми словами, но пора уже перейти к практическим направлениям».     

Оскільки основним напрямком в регіоні є туризм, говорили, здебільшого, саме про це.

МІРІАН КАТАМАДЗЕ, заступник міністра освіти, культури та спорту АР Аджарія (Грузія):

«Самое главное – потенциал, то, что Грузия сможет предлагать друзьям, то, что Грузия сможет предоставлять визитерам. Это и образовательные центры, и культура, и спорт. Но вся эта триада, образование культура и спорт, обязательно в центре этой триады стоит туризм. Мы разрабатываем концепцию, как надо параллельно отдыхать и учиться, отдыхать и развлекаться, отдыхать и заниматься спортивным туризмом». 

Серед іншого, гості презентували і туристичний потенціал свого регіону, зокрема, міста Батумі. Відпочинок в Аджарії, запевняють, – це не лише море. Розвивають там й інші види туризму, до прикладу, гірськолижний, еко-туризм. Чекають і на туристів з Тернополя та області.

Наразі ж, після зустрічі в одному з університетів,  вирішили, що влітку в Аджарію поїдуть тернопільські студенти.

МІРІАН КАТАМАДЗЕ, заступник міністра освіти, культури та спорту АР Аджарія (Грузія):

«Первое решение, что мы приняли, это будет то, что летом обязательно в августе или в сентябре министерство образования Аджарии финансирует летнюю школу в Батуми, которую будет организовывать на основании финансирования Батумский государственный университет. И первая эта летняя школа будет с участием Тернопольского экономического университета. Студенты, которые в принципе, у них академические результаты большие, они будут приезжать к нам и участвовать в этом».  

Заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра запевняє – з автономною республікою Аджарія наше місто підтримує зв’язок вже понад десяток років.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник міського голови Тернополя:

«Ми пройшли всі етапи партнерства. Це – Угода про співпрацю, партнерська угода і Угода про побратимство. В нашій співпраці є дуже багато складових – це і складова взаємодії в охороні здоров’я, складова взаємодії освіти. І, безумовно, ми налаштовані на започаткування, на продовження бізнес-зв’язків і розвиток туризму».   

 

залишіть коментар