Тернополянин влаштував наркопритон у власній квартирі

Автор:     Опубліковано: 23 Березня 2017 о 19:14    589 переглядів

Тривалий час тримав своїх сусідів у страху 31-річний тернополянин. У власній трикімнатній квартирі на вулиці Братів Бойчуків чоловік облаштував наркопритон.

Сусідка підозрюваного:

«Страшно було вийти на вулицю, пустити дитину на вулицю було страшно, боялися. Постійно різкі запахи ацетону, валялися тут всякі шприци, голки, люди лежали на сходах напівживі».    

МИХАЙЛО ДИМИДА, в.о. керівника підрозділу протидії наркозлочинності УКП ГУНП в Тернопільській області:

«Працівниками управління протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції в Тернопільській області була проведена спецоперація по ліквідації наркопритону, який знаходився в мікрорайоні БАМ. В ході проведення даної спецоперації був затриманий організатор даного нарокпритону».      

Підозрюваний, розповідають в поліції, – наркоман зі стажем, неодноразово судимий. У ході спецоперації правоохоронці здійснили закупівлю наркосировини, далі – провели санкціоновані обшуки та затримання. В той момент у квартирі перебували ще й троє клієнтів. Зі слів Михайла Димиди, підозрюваний не лише варив опій, а й дозволяв своїм покупцям вживати його  у себе вдома. За міліграм просив 100 гривень. Іноді клієнти приходили з власною сировиною для виготовлення опію, з’ясували правоохоронці.  За день через квартиру могли пройти від двадцяти до тридцяти наркозалежних. Під час спецоперації оперативники вилучили більше п’яти кілограмів макової соломки, 15 мілілітрів опію та три літри розчину опію,  прекУрсори, марихуану, гроші. Чоловіка затримали.

МИХАЙЛО ДИМИДА, в.о. керівника підрозділу протидії наркозлочинності УКП ГУНП в Тернопільській області:

«Останній на даний час відмовився від співпраці зі слідством, канали надходження наркосировини працівниками управління наркозлочинності встановлюються. Так само осіб всіх, яким він збував. Слідчий відділ буде звертатися з взяттям під варту, оскільки інший запобіжний захід не забезпечить належного його контролю і оскільки останній вчиняв злочини за місцем проживання».   

Офіційно на обліку у Тернополі перебувають близько чотирьохсот наркозалежних. Проте насправді таких людей в обласному центрі в рази більше, переконані в поліції. А тому правоохоронці просять мешканців міста та області співпрацювати з підрозділом протидії наркозлочинності та повідомляти про факти незаконного збуту, вживання та виготовлення наркотиків за адресою: Тернопіль, вул. Валова, 11, каб. №907 або за номерами (0352) 27-13-81, 27-17-27.

 

 

залишіть коментар