У 4-х районах Тернопільщини завершують облаштування сучасних спортивних майданчиків

Автор:     Опубліковано: 7 Березня 2017 о 19:45    950 переглядів

20 мільйонів гривень – саме стільки, за поданням народного депутата України від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» – Тараса Юрика, минулого року виділили з Фонду соціально-економічного розвитку окремих територій на декілька районів Тернопільської області. Частково цю суму використали на зведення спортивних майданчиків.

ТАРАС ЮРИК, народний депутат України («БПП «Солідарність»), голова «Федерації футболу Тернопільської області»:

«Минулого року я звернувся до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з заявою про фінансування цілого ряду об’єктів. І була така ініціатива якраз з представників наших районів про те, що стільки років, 25 років, в наших районах немає майданчиків зі штучним покриттям».

Минулого року довести роботи до кінця не вдалось через похолодання, тому штучну траву почали встановлювати нещодавно. Наразі майданчики майже готові у Підгайцях та Козові. В обох населених пунктах вони справді потрібні.

АНДРІЙ ВНУК, (м. Підгайці):

«Так склалося, що тільки у нашому місті , в нашому районі нема спортивної школи. Тому нам доводиться займатись самостійно. За ініціативою вже старших, досвідченіших хлопців, які допомагають нам в тренуванні. Нам усім дуже приємно, що така футбольна площадка з’явилась у нашому місті».

ОЛЕГ ЧЕПІЖАК, (смт. Козова):

«Тут перед тим було, але з глини було покриття. То, що поставили тут штучне – це дуже добре. Тобто, молодь має де бігати, займатися. Там тоже є площадка, тільки вона маленька. Ця набагато більша. Дійсно чудово, що побудували, є де подітися вже не будем за стадіоном, а на стадіоні».

Встановлювали майданчики під контролем органів місцевого самоврядування.

ВАСИЛЬ ПЕЛЯК, заступник міського голови м. Підгайці:

«Першим етапом даного будівництва було те, що Підгаєцька міська рада перемогла в обласному конкурсі на кращий благоустрій населеного пункту. І в цьому конкурсі ми стали переможцями і нам виділили 50 тисяч гривень для будівництва даного майданчика. Перший початок робіт був проведений, але спільно з міською радою і комунальним підприємством були зроблені дані роботи. Ну, відповідно, в фінансування ми не вкладались».

Продовжили роботи вже за фінансування з Фонду соціально-економічного розвитку.

ТАРАС ЮРИК, народний депутат України («БПП «Солідарність»), голова «Федерації футболу Тернопільської області»:

«Але моя обов’язкова умова була в тому, що майданчики мають бути якісні, штучна трава має бути якісна. Це мають бути такі висококласні матеріали італійські. Вони якраз і, власне, використані на цих покриттях. Для того, щоби вони могли послужити якомога довше. Органи місцевого самоврядування притримались моєї пропозиції і сподіваюсь, що ці майданчики будуть служити довго».

До кінця березня облаштування таких же майданчиків планують завершити у Бережанах та Зборові.

 

залишіть коментар