У Козовій відкрили плавальний басейн, який будували майже 30 років

Автор:     Опубліковано: 24 Березня 2017 о 19:00    1 717 переглядів

Тридцятилітня «епопея» будівництва басейну завершилася. У Козівській школі №2 нарешті відкрили плавальний басейн. Сьогодні тут – басейн, душові, сауна, тренажерний зал. Задоволені працівники та учні школи №2. Поки ж отримали такий результат минуло майже тридцять років. Ціна питання – понад 9 мільйонів гривень.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Спільними зусиллями органів державної влади, місцевого самоврядування, ми можемо зробити роботу. Тільки в минулому році ми вклали 4,5 мільйона гривень в будівництво та реконструкцію даного об’єкта. Тільки 600 тисяч – це кошти місцевого бюджету. Всі решту кошти, це є кошти, які залучені з державного бюджету».

Спортивний об’єкт є дороговартісним. Щоб нарешті довести до ладу довгобуд долучали і спонсорів. Одним із перших і найактивніших, як зазначає дирекція школи, є Агрохолдинг «МРІЯ».

БОГДАН КУШЛИК, заступник керівника кластеру «Галичина» Агрохолдигу «МРІЯ»:

«Років 5 назад, коли тут ще нічого не було, було аварійне приміщення, дирекція школи звернулася до нашого підприємства, де отримала позитивну підтримку. Із самого початку тут були закладені кошти у розмірі 150 тисяч – це повністю перекриття цього будинку. І виконанні роботи, які проходили за рахунок нашого Агрохолдину».

При потребі, запевняє представник Агрохолдингу, надаватимуть допомогу й надалі. Зокрема, на відкриття плавального басейну прийшли не з порожніми руками.

БОГДАН КУШЛИК, заступник керівника кластеру «Галичина» Агрохолдигу «МРІЯ»:

«На цьому святі ми від себе, для того, щоб закінчити будівельні роботи, це вже на розгляд адміністрації школи, вручаємо коштовний сертифікат в розмірі 50 тисяч гривень».

Зараз вже набрали спеціалістів, які займатимуться із дітьми. Хоч директор школи зізнається, вже й не сподівався, що комплекс коли-небудь запрацює.

БОГДАН ШИЛІГА, директор Козівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2:

 «Моя мрія сьогодні здійснилася. Я коли прийшов в цю школу, я думав, що з цього вже нічого не вийде. Двоє тренерів, які по плаванні вже підготовленні, пройшли відповідну підготовку, сьогодні вже будуть працювати. І для тренажерного залу є окрема людина».

ГАЛИНА ДМИТРАШ, тренер Козівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2:

«Ми будемо тренуватися тут з дітьми. І тоді, думаю, будемо проводити змагання, коли наші діти вже потренуються трошки, навчаться трохи плавати. І ми будемо запрошувати на змагання».

Відвідувати плавання у новому басейні зможуть не лише учні школи №2. Така нагода буде у дітей із Козівського та сусідніх районів. Зважаючи, що річне утримання об’єкту вартуватиме понад мільйон гривень, кошти планують, на умовах співфінансування, розділити між кількома районами, які він обслуговуватиме.

 

залишіть коментар