У Тернопіль приїхав посол Бразилії

Автор:     Опубліковано: 2 Березня 2017 о 19:29    905 переглядів

Сьогодні надзвичайний та повноважний посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні відвідав Тернопіль, аби обговорити перспективи співпраці. Наразі обсяг товарообігу між Тернопільщиною та Бразилією становить приблизно 100 тисяч доларів, а це, каже Степан Барна, дуже мало.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Ми очікуємо на розширення формату співпраці і залучення не тільки інвестицій. Принагідно нам було би важливо налагодити можливість для комунікації на рівні торгово-промислової палати, міжнародної бізнес-асоціації, і створити відповідну площадку для комунікації бізнесу Тернопільщини і Бразилії»».

ОСВАЛЬДО БЕАТО ЖУНІОР, надзвичайний і повноважний посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні:

«Спільно із паном губернатором обговорили можливості співпраці, зокрема, у секторі сільського господарства, тому що Тернопільська область все-таки відома своїм багатим аграрним сектором. Тому, я думаю, що для бразильських компаній було би цікаво започаткувати свої виробництва тут і вже звідси виходити на Європейський ринок».

 Окрім бізнес-співпраці обговорили і перспективи в освітній галузі. Адже, зазначає посол Бразилії, їхні студенти зацікавлені у навчанні за кордоном.

ОСВАЛЬДО БЕАТО ЖУНІОР, надзвичайний і повноважний посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні:

«Думаю, що українські виші ще навіть кращі тому, що все-таки Україна має хорошу спадщину підготовки саме спеціалістів з точних наук. Плюс вартість навчання набагато менша. Тому я думаю, що в нас може бути дуже ефективна співпраця. Тобто, щоб бразильські студенти приїжджали сюди для того, щоб вивчати точні науки, але не лише точні науки. Наприклад, медицину також».

Міський голова Тернополя зазначив, у такій співпраці зацікавлений і обласний центр. До того ж подібний досвід у нас вже є.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«У нас є 4 великих національних університети. Це: медичний, економічний, технічний і педагогічний. Навчається дуже багато дітей з різних країн світу. Ми спілкуємся з представниками тих країн, чиї діти навчаються в Тернополі і вони дуже задоволені рівнем навчання».

 

залишіть коментар