У Тернополі обговорили актуальні питання працевлаштування з представниками ЄС

Автор:     Опубліковано: 1 Березня 2017 о 18:56    727 переглядів

Дискусійний клуб в рамках інформаційного проекту «ЄС: вибір української молоді» відбувся у Тернополі.

ОЛЕКСАНДРА РЯЗАНЦЕВА, координатор дискусійних клубів в проекті представництва ЄС «ЄС: вибір української молоді»:

«Це дуже великий проект представництва ЄС в Україні. Дискусійний клуб є інтегральною частиною цього проекту. Але проект значно більший. Він охоплює також євровікторину – це біля 200 питань стосовно ЄС, цінностей ЄС та співпраці України та Євросоюзу. Це і конкурс відео, це і інші конкурси, і інші можливості для молоді».

ІГОР ПРОЦИК, громадський активіст, експерт з питань євроінтеграції:

«Дискусійний клуб «Чи створить ЄС робочі місця для молоді» організовується, зокрема, у місті Тернополі, в інших містах. У Тернополі цільовою аудиторією є студенти, випускники, молоді підприємці, держслужбовці. Найбільше цікавить людей як знайти роботу і чим в цьому може посприяти ЄС».

Проте, такі заходи спрямовані не на конкретні відповіді, а на обговорення актуальних питань та пропозицій.

ОЛЕКСАНДРА РЯЗАНЦЕВА, координатор дискусійних клубів в проекті представництва ЄС «ЄС: вибір української молоді»:

«Дискусійні клуби – це такі Open space, я б сказала, де можна не лише почути думки експертів, ми збираємо експертів різних кластерів. Тобто, це є і бізнес, і влада, і громадський сектор, тощо. Але вони не є остаточними, ці відповіді. Тобто люди, вони можуть ставити свої питання. Не обов’язково вони повинні бути дуже такими гарнюніми. Тобто це може бути якесь таке гостре питання, або навіть критика».

ІГОР ПРОЦИК, громадський активіст, експерт з питань євроінтеграції:

«Головне, щоб кожен, хто бере участь в дискусійному клубі виніс для себе, зробив якісь висновки. Виніс для себе якусь користь, зробив висновки, засвоїв, не просто послухав, а вийшов з цієї аудиторії і робив це. Тому що дуже часто, коли ми беремо участь в якихось заходах – ми прийшли, послухали, пішли. Але потрібно собі занотовувати якісь речі і брати їх до уваги».

Долучилися до дискусійної панелі і представники влади. Погоджуються, в напрямку працевлаштування у нашій області справді є ще над чим працювати. Запевняють, намагаються в цих питаннях максимально сприяти.

ІГОР ВОНС, заступник голови Тернопільської ОДА:

«Ми повинні показати стратегію в області, чи є вона в нас, і що ми робим, щоб такі робочі місця біли створені для молоді. Друге питання, яке тут висвітлюється, яке є актуальним – це започаткування свого бізнесу, старт-апів і їх реалізація. Це також важливе питання, і є, безумовно, багато проблем в цьому напрямку, але знову ж таки, без допомоги органів державної влади, місцевого самоврядування – ці проблеми вирішити буде складно. Тому, я вас запевняю, що ми активно над цим працюємо».

Загалом дискусія тривала кілька годин. Представники проекту сподіваються, це обговорення матиме позитивний результат.

залишіть коментар